Mubi kontakt

  • Kategoria: ubezpieczenia

  • Data publikacji: 2018-04-15 19:56:10
  • Data modyfikacji: 2022-07-28 11:54:31
Mubi kontakt

Mubi kontakt. Jak skontaktować się mubi. Dane kontaktowe mubi znajdują się na stronie serwisu. Mubi kontakt dostępny za pomocą adresu internetowej poczty elektronicznej oraz kontaktu telefonicznego.

Mubi 

Mubi jest portalem służącym do porównywania cen ubezpieczeń samochodowych OC/AC. Aby skorzystać z Mubi, użytkownik musi uzupełnić dane dotyczące pojazdu, jaki chce ubezpieczyć takie jak: rok produkcji, markę, serie, typ wykorzystywanego paliwa, pojemność silnika, przebieg, czas pierwszej rejestracji oraz numer rejestracyjny. Po uzupełnieniu powyższych danych użytkownik w następnej kolejności musi uzupełnić dane o sobie. Dzięki temu portal mubi przekalkuluje oraz wyświetli najoptymalniejsze ceny, jakie firmy ubezpieczeniowe oferują na podstawie uzupełnionych danych.

Mubi kontakt

 Kontakt mubi jest dostępny w kilku wariantach. Jednym z nich jest kontakt telefoniczny. Konsultanci obsługujący linię telefoniczną są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 – 21:00 oraz w soboty od 9:30 – 17:00. Dodatkowo z portalem Mubi można się kontaktować poprzez adres internetowej poczty elektronicznej. W zależności od tematu kierowanego zapytania mubi wyznaczyło kilka osobno przeznaczonych adresów e-mail. Posiada adresy bezpośrednio dla użytkowników, gdzie można wysłać zapytania dotyczące działania portalu, dodatkowo adres dla osób zainteresowanych reklamą czy też współpracą z mubi oraz osobno adres dla prasy. Użytkownicy portalu mubi mogą również skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się na witrynie internetowej portalu.

Mubi kontakt telefoniczny

Aby skontaktować się telefonicznie z Mubi, należy wykonać połączenie telefoniczne na poniższy numer:
+48 22 250 02 00

Mubi kontakt poprzez adres e-mail:

Aby skontaktować się z portalem mubi, użytkownicy oraz osoby zainteresowane mogą wysłać wiadomość na jeden z poniższych adresów poczty elektronicznej:

Dział pomocy dla użytkowników:
[email protected]

Dział reklam oraz współprac:
[email protected]

Kontakt dla prasy
[email protected]