eSky kontakt

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2018-02-14 11:57:25
  • Data modyfikacji: 2023-01-04 20:28:40
eSky kontakt

Skontaktuj się telefonicznie z konsultantami eSky poprzez numer udostępniony na stronie. Aktualne dane kontaktowe do firmy eSky. Infolinia eSky. Kontakt eSky online.

Kontakt eSky

eSky jest to firma z branży turystycznej. Firma powstała w Polsce w 2004 roku. eSky oferuje swoim klientom zarezerwowanie biletów lotniczych, noclegów oraz także inne dodatkowe usługi skierowane dla turystów, takie jak między innymi ubezpieczenia oraz wypożyczenia samochodów. Na stronie internetowej eSky można znaleźć wyszukiwarkę dla podróżujących, poprzez którą można odnaleźć loty oraz noclegi w promocyjnych cenach.

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania związane z eSky, dotyczące na przykład rezerwacji czy wypożyczeń, warto, jest uzyskać kontakt eSky, aby otrzymać potrzebną pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta firmy. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt eSky można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby, umożliwiające zainteresowanym na kontakt eSky.

eSky kontakt z klientami realizuje na parę różnych sposobów. Kontakt eSky dostępny jest między innymi online. eSky kontakt online realizuje poprzez formularz kontaktowy, który można znaleźć na stronie internetowej firmy. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego wszelkie wymagane dane kontaktowe, temat oraz wiadomość, która po wysłaniu zostanie przekazana do konsultantów z Biura Obsługi Klienta eSky. Warto, jest zaznaczyć, że w przypadku od wybranego tematu wiadomości, wygląd formularza może się nieco różnić. Na przykład w przypadku pytań, które dotyczą lotów, rezerwacji czy też odpraw, konieczne jest podanie w formularz numeru rezerwacji oraz daty wylotu. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w firmie eSky starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że eSky kontakt z klientami realizuje także na inne sposoby.

eSky telefon

eSky kontakt realizuje także telefonicznie. eSky kontakt telefoniczny realizuje dzięki infolinii. Numer, pozwalający na kontakt eSky, został udostępniony na stronie dla zainteresowanych. Uzyskując kontakt eSky, korzystając z formy telefonicznej, można szybko uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania lub pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Aby uzyskać telefoniczny kontakt eSky, należy dzwonić pod numer +48 327 283 000. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że na ten moment telefoniczny kontakt eSky który były dostępny przez całą dobę, nie jest możliwy. eSky kontakt telefoniczny realizuje jedynie w wybranych godzinach. Konsultanci odbierają połączenia przychodzące na telefon eSky od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt eSky nie jest możliwy. W godzinach, w których akurat kontakt eSky, korzystając z formy telefonicznej, nie jest realizowany, można skontaktować się z firmą poprzez formularz kontaktowy. Warto także zaznaczyć, że koszt połączenia na telefon eSky jest zgodny z taryfą operatora osoby dzwoniącej.

Telefon: +48 327 283 000