PayPal Polska kontakt

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2018-05-12 10:45:07
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 15:57:09
PayPal Polska kontakt

Kontakt z Pay Pal pozwala na szybkie rozwiązanie problemów. Właściwie wybrany numer do centrum obsługi klienta przyśpieszy uzyskanie pomocy. Każdy telefon jest czynny online.

PayPal to system umożliwiający szybsze, bezpieczniejsze i wygodniejsze otrzymywanie i wysyłanie płatności online. Oferowane przez nas rozwiązanie płatnicze dostępne jest zarówno dla firm, jak i też osób prywatnych posiadających aktualny adres e-mail, dostęp do Internetu poprzez komputer, laptop lub inne urządzenie mobilne oraz skonfigurowane z kontem PayPal źródło finansowania płatności online. Okazywane nam już od ponad 10 lat zaufanie, motywuje nas do ciągłego doskonalenia naszych produktów i usług w efekcie czego staliśmy się liderem systemów płatności online w skali międzynarodowej. PayPal jest najczęściej wybieraną metodą rozliczeń w serwisach aukcyjnych i sklepach internetowych oraz coraz chętniej preferowaną w sprzedaży usług, również wykraczających poza branżę e-commerce. Z naszych rozwiązań płatniczych korzystają już liczne kancelarie prawne, firmy budowlane i przychodnie lekarskie.

Kontakt PayPal – Call Center PayPal

PayPal polska kontakt jest cały czas dostępny w wybranych godzinach. Paypal kontakt numer telefonu jest dostępny dla klientów we wszystkie dni robocze w godzinach od 8:30 do 17:00.  W celu skontaktowanie się z serwisem paypal można to zrobić, logując się na swoje konto paypal i wysłanie wiadomości, która zostanie skierowana do odpowiedniego od działu playpal. Jeśli jest z jakiegoś powodu niemożliwe zalogowanie się należy wysłać wiadomość na skrzynkę mailową firmy [email protected]. Gdy użytkownik kontaktuje się z firmą możliwość jest omówienie ogólnych informacji ze względów bezpieczeństwa. W przypadku pytań dotyczących konta jest możliwość przejść do sekcji Kontakt z nami. Aby skontaktować się z firmą telefonicznie i umożliwić firmie potwierdzenie tożsamości użytkownika.


PayPal kontakt telefoniczny: 022 306 44 92

E-mail: [email protected]

PayPal adres

PayPal (Europe) S.à r.l. et Cie, S.C.A.
22-24 Boulavard Royal
L-2449 Luksemburg
Polska