Marella Kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-05-05 21:44:06
  • Data modyfikacji: 2022-07-28 12:30:34
Marella Kontakt

Kontakt Marella. Dane kontaktowe Marella, numer kontaktowy, adres, e-mail. Marella kontakt dostępny na stronie internetowej.

Kontakt Marella

Firma pracująca pod marką Marella to sklep odzieżowy kirerujący swoją ofertę głównie dla kobiet. Marella sprzedaje wiele stylowych i eleganckich ubrań na każdą okazję zarówno na oficjalne przyjęcie, jak i luźne spoktanie. W swojej ofercie posiada szeroki wybór eleganckich sukienek, stylowych spodni, koszulek, płaszczy, kurtek, spódnic i jeansów. 

Kontakt Marella dostępny jest na kilka sposobów. Pierwszym z nich jest poprzez uzupełnienie formularza kontaktowego, zawartego na stronie internetowej Marella kontakt, swoimi danymi kontaktowymi, imieniem, nazwiskiem adresem e-mail następnie wybranie tematu wiadomości oraz zapisanie treści wiadomości i na zakończenie po wpisaniu wszelkich pytań lub zgłoszeniu jakichkolwiek napotkanych problemów technicznych w trakcie prowadzenia zakupów, wysłać formularz zgłoszeniowy. Inną możliwością na kontakt Marella jest poprzez czat online który oferuje firma, jest to drugi najszybszy sposób na kontakt Marella. Kolejną opcją komunikacji jest przez aplikację WhatsApp, podobnie jak w przypadku czatu, wysłanie wiadomości korzystając z aplikacji, jest jedną z szybszych metod od wysyłania formularza kontaktowego. Ostatnią możliwością jest wykonanie połączenia telefonicznego na numer kontaktowy Marella kontakt.

Marella kontakt

Marella kontakt umożliwia komunikację poprzez połączenia telefoniczne. Warto jednak zaznaczyć, iż obsługa klienta Marella kontakt nie pracuje całodobowo. Jest czynne jedynie od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00. Wykonanie połączenia na numer kontaktowy jest zdecydowanie najszybszą możliwością na kontakt Marella. Pracownicy Marella kontakt odpowiedzą na połączenie niemal natychmiastowo i udzielą wszelkich odpowiedzi na posiadane pytania dotyczące sklepu odzieżowego.

Dane kontaktowe Marella numer kontaktowy

  • Numer kontaktowy: 08001114338,