Envelo kontakt

  • Kategoria: kurierzy

  • Data publikacji: 2018-07-02 04:30:50
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 13:48:07
Envelo kontakt

Kontakt telefoniczny do serwisu envelo jest jednym z najlepszych sposobów na skontaktowanie się z envelo. Envelo posiada szeroką ofertę. Numer envelo można szybko odnaleźć.

Kontakt z Envelo jest możliwe wybierając numer telefonu z wyszukiwarki numerów telefonicznych online lub sprawdzając na stronie. Każdy numer telefonu jest starannie opisany, aby wyeliminować prawdopodobieństwo wystąpienia pomyłki w wyborze odpowiedniego numeru, który interesuje indywidualnego klienta. Kontakt z Envelo kontakt jest opłacalne i bezpieczne. Kontakt z Envelo jest możliwy poprzez wybrany numer telefonu. Istnieje jednak możliwość skontaktowanie się z firmą drogą mailową. W Envelo pracują wykwalifikowani konsultanci gotowi do działania.   

Kontakt Biura Obsługi Klienta Envelo

Envelo kontakt telefon: 22 276 28 28
Adres e-mail: [email protected]

*infolinia dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 – 20.00

Inspektor Ochrony Danych

Adres e-mail: [email protected]

Kontakt dla mediów:

Adres e-mail: [email protected]

Platforma Envelo powstało w 2013 roku, na której w innowacyjny sposób łączymy zalety tradycyjnej korespondencji z nowymi technologiami. Usługi ułątwiają nadawanie korespodencji klientom indywidualnym jak i biznesowym. Platforma Envelo umożliwia wygodny dostęp do nowoczesnych, bezpiecznych usług pocztowych. Platforma Envelo jest dostępna na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych. Konto Zaufane Envelo umożliwia założenie Profilu Zaufanego, po jednorazowym potwierdzeniu tożsamości w jednej z placówek własnych poczty polskiej. Envelo to również gotowe rozwiązanie technologiczne umożliwiające wykorzystanie cyfrowych skrzynek pocztowych, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE, dotyczącego podpisywania dokumentów elektronicznych- eIDAS, do prowadzenia korespondencji między obywatelem a administracją państwową. Skrzynka Envelo, dostępna na platformie zapewnia uwierzytelnianie nadawcy i odbiorcy oraz bezpieczeństwo, poufność i integralność przesyłki. Jest to rozwiązanie, które może pełnić funkcję zintegrowanego z systemami państwa oficjalnego kanału komunikacji między administracją państwową a obywatelem, pełniąc przodującą rolę w budowaniu e-komunikacji.