Google Pay kontakt

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2022-11-07 16:28:51
  • Data modyfikacji: 2022-11-08 14:12:06
Google Pay kontakt

Aktualne dane kontaktowe Google Pay - numery telefonów, adresy e-mail, formularz kontaktowy. Numer telefonu Google Pay dostępny na stronie.

Dane kontaktowe Google Pay

Google Pay, jest to system płatności internetowej, której właścicielem jest firma Google, z tego powodu kontaktować należy się do Google, aby otrzymać wiele pomocnych informacji. Zanim nastąpi próba połączenia się z infolinią, warto sprawdzić, czy na dane pytanie nie ma już odpowiedzi na stronie supportu Google, tzw. FAQ gdzie jest wiele odpowiedzi na popularne pytania. Żeby nawiązać kontakt do działu pomocy Google, powinno się zalogować na posiadane konto w serwisie Google. Siedziba Google mieści się w Irlandii, jeżeli ktoś ma możliwość, można udać się, aby pozyskać potrzebne informacje, które mogą pomóc w rozwiązaniu problemu lub odpowiedzi na dane pytania. Firma Google, nie posiada działu obsługi klienta poprzez numer telefoniczny. Istnieją też konta w mediach społecznościowych np. Twitter czy Facebook, na który można pisać z ewentualnymi pytaniami.

E-mail dla prasy:[email protected]

E-mail pomocy Google Pay: [email protected]

Adres siedziby głównej Google: Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Ireland

Numer Google Pay

Numer do infolinii Google Pay jak i samej firmy Google jest niedostępny, jest za to możliwość kontaktu na kilka innych metod jak adres e-mail czy strona internetowa Google. Porównywalnym sposobem do kontaktu telefonicznego jest kontakt poprzez czat na żywo, w trakcie którego trwa rozmowa z pracownikiem działu konsultacji Google.