Radio Piekary kontakt

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2017-09-01 18:09:48
  • Data modyfikacji: 2022-07-28 12:42:22
Radio Piekary kontakt

Kontakt do Radio Piekary. Dane kontaktowe do Radio Piekary, telefon, e-mail, adres. Radio Piekary kontakt dostępny na stronie internetowej.

Radio Piekary kontakt

Radio Piekary, rozpoczęło swoje regularne nadawanie programów od dnia 17 października 1996 roku, jest regionalną rozgłośnią radiową propagującą śląską kulturę, która rozgłasza w większości należące do muzyki polskiej, śląskiej oraz zagranicznej. Stanowisko redaktora naczelnego aktualnie zajmuje Rafał Kurowski.

Radio Piekary posiada własną stronę internetową, na której publikowane są artykuły. Zainteresowani użytkownicy mogą w każdej chwili udać się na stronę w przypadku chęci ich przeczytania. Ponadto na stronie jest możliwość odsłuchania muzyki rozgłaszanej przez Radio Piekary

Siedziba Radia Piekary znajduje się pod adresem:

  • Adres: ul. Bytomska 73, 41-940 Piekary Śląskie,

Radio Piekary kontakt umożliwia skontaktowanie się przez kontakt telefoniczny, korzystając z numeru kontaktowego, drogą mailową przez wykorzystanie internetowej poczty elektronicznej lub wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego na stronie radia, podając swoje imię, adres e-mail, swoją wiadomość, a także temat prowadzonej rozmowy. Najlepiej jednak użyć innego sposobu kontaktowego niż formularz, gdyż nie jest on najszybszą drogą uzyskania odpowiedzi.

Kontakt Radio Piekary

Kontakt Radio Piekary umożliwia skontaktowanie się z wieloma poszczególnymi działami radia. Dane kontaktowe do Radio Piekary dostępne są także na stronie internetowej radia.

  • Numer kontaktowy studia Radia Piekary: +48 32 380 21 21,
  • Alarmowa linia kontaktowa Radia Piekary: +48 695 887 887,
  • Adres e-mail: [email protected],

Kontakt do Radia Piekary - Redaktor naczelny

Radio Piekary kontakt telefoniczny i online - Dział Reklamy

Kontakt Radio Piekary - Dział wiadomości

Kontakt do Radio Piekary - Dział produkcji