Kontakt Helios

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2017-10-14 20:01:18
  • Data modyfikacji: 2023-02-06 23:04:09
Kontakt Helios

Skontaktuj się telefonicznie z siecią kin Helios, aby uzyskać potrzebną pomoc. Aktualne dane kontaktowe do Heliosa dostępne na stronie. Numer kontaktowy Helios.

Helios kontakt

Helios jest to sieć kin wielosalowych pochodzących z Polski. Aktualnie jest to największa sieć kin na terenie całego kraju. Helios posiada obecnie 52 kin, w czym łączenie 291 ekranów oraz około 55 tysięcy miejsc. Sieć kin Helios powstała 16 grudnia 1992 roku.

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące Helios, związane na przykład z biletami lub też informacjami na temat sieci kin, warto, jest uzyskać kontakt Helios, aby otrzymać potrzebną pomoc od pracowników z Biura Obsługi Klienta. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt Helios, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym kontakt Helios.

Helios kontakt realizuje na parę różnych sposobów. Jednym, z nich jest kontakt Helios online. Aby uzyskać kontakt Helios online, należy skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej. Helios kontakt mailowy realizuje pod paroma różnymi adresami. Pierwszy z nich jest to [email protected] i pozwala on na kontakt z sekretariatem sieci kin. Natomiast wysyłając wiadomość pod adres [email protected], można skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych. Kontakt mailowy można także uzyskać z biurem prasowym pod adresem [email protected] lub [email protected]. Ważne jest to, aby wysyłać na wiadomości na odpowiedni adres w zależności od tematu, aby szybko uzyskać potrzebną pomoc. Pracownicy, którzy zajmują się obsługa klienta w sieci kin Helios, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że nie jest to jedyny sposób pozwalający na kontakt Helios.

Warto wiedzieć także o tym, że można uzyskać kontakt z każdą z placówek stacjonarnych Helios.

Adres:
Helios Spółka Akcyjna
ul. Sienkiewicza 82/84
90-318 Łódź

E-mail (sekretariat): [email protected]
E-mail (Inspektor Ochrony Danych): [email protected]
E-mail (biuro prasowe): [email protected] oraz [email protected]

Telefon Helios

Innym sposobem na kontakt Helios, jest forma telefoniczna. Helios kontakt telefoniczny umożliwia pod dwoma różnymi numerami. Aby uzyskać telefoniczny kontakt Helios, należy dzwonić pod numer +48 42 630 36 01 lub +48 42 630 36 02. Podany numer, umożliwiający na kontakt Helios, pozwala zainteresowanym na skontaktowanie się z sekretariatem sieci kin.  Dzwoniąc pod wybrany numer, pozwalający na kontakt Helios, można uzyskać wszelkie potrzebne informacje dotyczące sieci kin. Obecnie kontakt Helios, korzystając z formy telefonicznej, jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z siecią kin.

Telefon (sekretariat): +48 42 630 36 01 oraz +48 42 630 36 02