Audioteka kontakt

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2017-07-24 10:37:26
  • Data modyfikacji: 2023-01-21 01:08:19
Audioteka kontakt

Skorzystaj z numeru do Audioteka, aby skontaktować się z konsultantem. Aktualne dane kontaktowe do Audioteka dostępne na stronie. Infolinia telefoniczna Audioteka.

Kontakt Audioteka

Audioteka jest to serwis, który oferuje swoim klientom ogromną bazę audiobooków. Dostęp do bazy Audioteka można uzyskać, wykupując abonament. Jednak, gdy chce się odsłuchać konkretny audiobook, bez wykupywania całego abonamentu, to jest też możliwość wykupienia go. 

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania do Audioteka, dotyczące zakupów lub dostępnej bazy audiobooków, warto, jest uzyskać kontakt Audioteka. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt Audioteka, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym kontakt Audioteka.

Przed kontaktowaniem się z serwisem Audioteka, warto, jest w pierwszej kolejności zajrzeć do zbioru najczęściej zadawanych pytań. Znajdują się tam odpowiedzi od konsultantów Audioteka na właśnie najczęściej zadawane przez klientów pytania. Może się okazać, że po skorzystaniu z takiej sekcji, kontakt Audioteka nie będzie już potrzebny. Jednak gdy zbiór odpowiedzi nie jest wystarczający, można uzyskać kontakt Audioteka korzystając ze sposobów opisanych poniżej na stronie.

Audioteka kontakt realizuje na parę sposobów. Jednym z nich jest kontakt Audioteka online. Aby uzyskać kontakt Audioteka, można skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej. Na adres e-mail prowadzący do serwisu Audioteka można wysyłać wiadomości z zapytaniami do konsultantów. Audioteka kontakt mailowy realizuje pod adresem [email protected]. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że konsultanci pracują od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00 i to właśnie wtedy możliwe jest uzyskanie odpowiedzi. Mailowy kontakt Audioteka jest to bardzo szybka oraz łatwa forma pozwalająca na skontaktowanie się z serwisem. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że Audioteka kontakt z klientami realizuje także na inne sposoby.

E-mail: [email protected]

Audioteka telefon

Audioteka kontakt umożliwia także sposobem telefonicznym. Audioteka kontakt telefoniczny realizuje dzięki infolinii. Aby uzyskać telefoniczny kontakt Audioteka, należy dzwonić pod numer +48 22 255 21 30. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że na ten moment telefoniczny kontakt Audioteka, który byłby obsługiwany przez całą dobę, nie jest dostępny. Audioteka kontakt telefoniczny umożliwia jedynie w wybranych godzinach. Konsultanci obsługują połączenia przychodzące na telefon Audioteka od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 17:00. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt Audioteka nie jest możliwy.

Telefon: +48 22 255 21 30