Informacja turystyczna Warszawa

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2017-10-17 16:13:51
  • Data modyfikacji: 2022-07-12 10:45:41
Informacja turystyczna Warszawa

Informacje turystyczne Warszawa. Kontakt z Wydziałem Turystyki Warszawa. Kontakt w sprawie planowania wyjazdu Warszawa.

Informacja Turystyczna Warszawa Kontakt

Warszawa jako duże miasto, a zarazem stolica Polski oferuje sobą wiele atrakcji turystycznych.
Zwiedzenie ostatniej dużej, dzikiej rzeki czy też zobaczenia miasta gdzie jeden z największych kompozytorów spędził wiele lat swojego życia. Na pewno to nie wszystkie rzeczy, jakie można zwiedzić w Warszawie, o szczegóły warto zapytać osoby odpowiedzialne za plany turystyczne w Warszawie, będzie to najlepsze źródło informacji. Wszelkie takie zapytania można kierować do Agencji MUFA pod kontaktem telefonicznym 22 635 18 81, biuro jest otwarte od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 10:00-18:00. 

Pałac Kultury i Nauki

Informacje dotyczące rezerwacji biletów czy organizacje czasu w Pałacu Kultury, który jest jednym z ważniejszych miejsc do odwiedzenia w Warszawie, należy kierować pod kontakt telefoniczny +48 503 033 720 godziny otwarcia Pałacu Kultury  znajdują się w przedziałach od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9:00-18:00.

Miejsce Centrum Kontaktu Warszawa

Warszawa posiada specjalny numer telefonu dla osób potrzebujących szybkich informacji dotyczących np.: połączeń komunikacyjnych czy pomoc z zakresu dotarcia do hotelu a nawet w razie potrzeby kontakt ze służbami. Wszystkie te informacje i formy pomocy można uzyskać pod kontaktem telefonicznym 19115.

Informacja Turystyczna Warszawa

Wszystkie dodatkowe informacje dotyczące wyjazdów turystycznych do miasta Warszawa można znaleźć na głównej stronie Warszawskiej Informacji Turystycznej.
Można tam znaleźć wszelkie informacje dotyczące lokalizacji, miejsc wartych odwiedzenia, czy też znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące noclegu, a nawet komunikacji miejskiej w stolicy. Dodatkowo znajdują się tam wszelki kontakty potrzebne do zaplanowania udanego wyjazdu. W razie potrzeby dowiedzenia się o aktualnościach Warszawa można szukać na ich social media takich jak twitter, Instagram czy Facebook.