Semilac kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2017-08-12 23:41:30
  • Data modyfikacji: 2022-11-09 13:54:43
Semilac kontakt

Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Semilac telefonicznie lub mailowo. Aktualny numer kontaktowy do Semilac dostępny na stronie dla zainteresowanych.

Kontakt Semilac

Semilac jest to firma zajmująca się produkcją i sprzedażą lakierów hybrydowych do paznokci. Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące produktów lub marki Semilac, warto jest uzyskać kontakt Semilac. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt Semilac, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby, które pozwalają zainteresowanym na kontakt Semilac.

Semilac kontakt umożliwia między innymi poprzez pocztę tradycyjną. Wszelką korespondencję kierowaną do Semilac, należy wysyłać na adres ul. Poznańska 165, 62-052 Komorniki. Jednak warto dodać, że nie jest to główna siedziba firmy Semilac. Biuro centralne Semilac ma swoje położenie w Poznaniu przy ulicy Jugosłowiańskiej 43.

Szybszy sposób na kontakt Semilac jest to formularz kontaktowy, który można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej producenta. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić poprzez wpisanie do niego wszystkich wymaganych danych kontaktowych oraz wiadomości, która po wysłaniu zostanie przekierowana do konsultantów z Biura Obsługi Klienta Semilac. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w firmie Semilac starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez klientów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że Semilac kontakt z klientami realizuje także na inne sposoby.

Kolejny sposób, poprzez który kontakt Semilac jest możliwy, jest to poczta elektroniczna. Semilac kontakt mailowy realizuje pod dwoma różnymi adresami. Aby uzyskać kontakt Semilac w sprawie sklepu internetowego, wiadomości należy kierować pod adres e-mail [email protected]. Natomiast gdy wystąpi potrzeba reklamacji lub zwrotu danego produktu marki Semilac, wiadomości można wysyłać na adres poczty elektronicznej [email protected]. Kontakt Semilac poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową gwarantuje szybką oraz profesjonalną pomoc w rozwiązaniu występującego problemu.

Adres korespondencyjny:
Nesperta Sp. z o.o.
ul. Poznańska 165, 62-052 Komorniki

Adres (biuro centralne):
Nesperta Sp. z o.o.
ul. Jugosłowiańska 43, 60-149 Poznań

E-mail (Biuro Obsługi Klienta): [email protected]
E-mail (dział reklamacji): [email protected]

Telefon Semilac

Semilac kontakt realizuje także telefonicznie. Semilac kontakt telefoniczny realizuje dzięki infolinii. Chcąc uzyskać kontakt Semilac, należy dzwonić pod numer +48 61 306 70 30. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że telefoniczny kontakt Semilac nie jest dostępny przez całą dobę. Na tę chwilę telefoniczny kontakt Semilac możliwy jest jedynie w wybranych godzinach. Konsultanci z Biura Obsługi Klienta odbierają połączenia przychodzące na telefon Semilac od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt Semilac nie jest możliwy. W godzinach, w których akurat numer, pozwalający na kontakt Semilac, jest nieaktywny, zaleca się skorzystanie z innych sposobów, które również pozwalają na kontakt Semilac.

Telefon: +48 61 306 70 30