Pascal Brodnicki kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2018-10-14 16:14:51
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 11:23:54
Pascal Brodnicki kontakt

Kontakt Pascal Brodnicki dostępny na stronie. Jak skontaktować się z Pascal Brodnicki. Dane kontaktowe Pascal Brodnicki znajdują się na stronie.

Pascal Brodnicki kontakt

Pascal Brodnicki (Pascal Victor Raymond Brodnicki) jest polsko-francuskim kucharzem, prezenterem telewizyjnym oraz autorem książek kucharskich. Pracował w wielu restauracjach m.in Chelsea Hotel w Nowym Jorku czy w Les Pyrenees we Francji. W swojej karierze prowadził również kilka programów kulinarnych takich jak Pascal: po prostu gotuj  czy  Smakuj Świat z Pascalem. Aktualnie prowadzi kanał kulinarny w serwisie YouTube, na którym prezentuje przepisy i triki kulinarne. W swojej karierze miał również możliwość zetknięcia się z Dubbingiem. Był aktorem głosowym w takich filmach jak: Iniemamocni, Na tropie Marsupilam czy  Asterix i Obelix: W służbie jej Królewskiej Mości. 

Pascal Brodnicki kontakt jest możliwy do uzyskania na dwa kilka sposobów. Jedną z takich możliwości jest poprzez kontakt telefoniczny, gdzie można zadzwonić oraz porozmawiać. Drugą możliwością kontaktu z Pascal Brodnicki jest poprzez adres internetowej poczty elektronicznej, na którą można się z nim kontaktować w sprawach ustalania eventów czy też po prostu napisać. Kolejną możliwością jest kontakt poprzez jego media społecznościowe przez wiadomości prywatne na Facebooku czy tez na Instagramie. 

Pascal Brodnicki kontakt telefoniczny: +48 513 172 600

 

Pascal Brodnicki kontakt poprzez adres e-mail:

[email protected]

[email protected] - w sprawach związanymi z ustalaniem wydarzeń