Michał Wiśniewski kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2023-02-06 15:53:49
  • Data modyfikacji:
Michał Wiśniewski kontakt

Aktualnie działający numer telefonu do Michała Wiśniewskiego. Michał Wiśniewski kontakt telefoniczny adres, telefon. Michał Wiśniewski kontakt mailowy.

Kontakt Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski jest polskim piosenkarzem, autorem tekstów, przedsiębiorcą, prezenterem telewizyjnym, a także osobowością medialną. Artysta od 1994 jest wokalistą oraz liderem zespołu Ich Troje. Michał Wiśniewski był głównym bohaterem filmu dokumentalnego pod tytułem Gwiazdor. 

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać z Michałem Wiśniewskim kontakt, mogą zrealizować to wyłącznie poprzez jego management. Skontaktować się z gwiazdorem można za pomocą różnych portali społecznościowych, jakimi są Instagram, Facebook, Twitter czy TikTok. 

Numer telefonu Michał Wiśniewski: +48 500 111 900
Adres e-mail: [email protected]

Michał Wiśniewski kontakt telefoniczny

Bezpośredni kontakt telefoniczny do Michała Wiśniewskiego nie jest możliwy do zrealizowania przez fanów. Z artystą można się skontaktować jedynie za pośrednictwem jego managementu.

W celu natychmiastowego uzyskania wszystkich potrzebnych informacji oraz odpowiedzi na nurtujące pytania można zrealizować połączenie pod numerem +48 500 111 900. Istnieje również możliwość przesłania wiadomości mailowej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zapytania należy wysyłać na adres [email protected]

Michał Wiśniewski adres e-mail: [email protected]
Obecnie działający numer telefonu do managementu Michała Wiśniewskiego to: +48 500 111 900