Kononowicz kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2018-04-26 00:05:15
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 09:30:24
Kononowicz kontakt

Kontakt do Krzysztofa Kononowicza. Dane kontaktowe Kononowicza, numer kontaktowy, adres e-mail, adres korespondencyjny.

Kim jest Krzysztof Kononowicz ?

Krzysztof Kononowicz, urodzony dnia 21 stycznia 1963 roku w Kętrzynie, jest aktywistą i działaczem politycznym w Polsce, ponadto jest również, twórcą na platformie YouTube, gdzie publikuje nagrane przez siebie vlogi wideo na posiadanym przez niego kanale Mleczny Człowiek - Krzysztof Kononowicz. Jest również współlokatorem Majora Suchodolskiego, z którym niejednokrotnie nagrywał razem filmy.

Kontakt do Kononowicza

Wielu oglądających materiały Kononowicza, próbuje odszukać jego aktualny numeru kontaktowy. Zaistniało kilka sytuacji, w których widzom udało się, jednak dodzwonić do youtubera i poświęcić krótką chwilę na rozmowę z nim. Jednakże numer kontaktowy Kononowicz nie jest obecnie udostępniony publicznie, więc nie jest w aktualnej chwili znany.

Adres korespondencyjny Kononowicza

Próbując odszukać adres zamieszkania Kononowicza, jest możliwość natknięcia się na sporo stron i tematów, które zwracają uwagę na jedną z lokalizacji, w której Kononowicz razem z Majorem Suchodolskim nagrywali materiały, dokładnie ten sam adres zamieszkania wspomnieli pisząc post na platformie Facebook na temat wysyłania do nich paczek od widzów.

  • Adres: Szkolna 17, 15-640 Białystok