Team X kontakt

 • Kategoria: celebryci

 • Data publikacji: 2018-06-16 23:36:48
 • Data modyfikacji: 2022-08-31 13:54:38
Team X kontakt

Sprawdź aktualny kontakt z Team X. Dostępne na poniższej stronie dane kontaktowe Natsu, Pati, Juli, Moni, Czara, Sheo, Lexio, Pieszko. Sprawdź już dziś kontakt z Team X.

Krótka historia Team X

Team X był internetowym projektem stworzonym przez youtubera Stuarta Burtona znanego w szerszym gronie jako Stuu. Projekt zadebiutował w 2019 roku. Ze względu na cele zdrowotne i prywatne, sam twórca zakończył swoją internetową karierę, to Team X trwa nadal. Po nieudanej pierwszej edycji, w 2020 roku stworzono projekt Team X 2. Dom teamu zwany również jako Dom X jest rezydencją, która znajduje się pod Warszawą. Jest on jednocześnie miejscem zamieszkania, studiem nagraniowym, miejscem sesji zdjęciowych, czy też miejscem realizacji treści przez twórców. W drugiej edycji projektu udział wzięli tacy influencerzy jak Natsu jako głowa całego projektu, która jako jedyna przeszła z Teamu X 1 do kolejnego sezonu, a także Patrycja Mołczanow, Monika Kociołek, Julia Żugaj, Czaro Nykiel, Karol Pieszko, Maciej Ejsmont, a także Leksiu, który kilkanaście tygodni przed oficjalnym finałem odszedł z projektu w wyniku głośnej afery.

Team X co dalej?

Jednak jak wiadomo wszystko, co dobre szybko się kończy. Zdaniem dużej części internautów sam sezon drugi Team X był najlepszy z wszystkich dotychczasowych. Jednak po jego zakończeniu dużymi krokami zbliżamy się do nowej ekipy, która z pewnością zapisze się w historii polskiego internetu.

Team X 2 członkowie kim są?

W skład Team X z edycji drugiej wchodzi 8 polskich influencerów i tiktokerów.

Skład drugiej edycji Team X

 1. Natsu, czyli Natalia Kaczmarczyk była liderką całego zespołu w drugiej edycji, jest znaną polską influencerką, która na swoim Instagramie zebrała już ponad 1,6 miliona obserwujących ją osób.
 2. Sheo, czyli Maciej Ejsmont jest znanym polskim youtuberem. Zyskał on popularność głównie poprzez nagrywanie odcinków z gameplayu, między innymi gry Minecraft. Może się poszczycić gronem ponad 1,08 miliona osób, które śledzą go na platformie YouTube.
 3. Monika Kociołek jest młodą polską tiktokerką, a także instagramerką. Główną popularność zdobyła ona dzięki nagrywaniu krótkich filmików na portalu musical.ly, który następnie zmienił swoją nazwę na TikTok.
 4. Karol Pieszko jest polskim tiktokerem, który zaczynając swoją karierę, debiutował na platformie YouTube. Na jego Instagramie obserwuje go już ponad 800 tysięcy osób.
 5. Czaro Nykiel jest on znanym polskim tiktokerem. Swoją dużą popularność zdobył dzięki walce z Marcinem Dubielem. Mimo przegranej przyniosła mu ona spory rozgłos, a jego Instagrama śledzi niespełna 700 tysięcy osób.
 6. Julia Żugaj jest polską tiktokerką oraz youtuberką, która w internecie działa już od 2015 roku. Jest jedną z popularniejszych osób Team X, a jej konto na Instagramie obserwuje aż 1,1 miliona osób.
 7. Patrycja Mołczanow jest youtuberką. Głównie kojarzona jest przez widzów z mieszania języków angielskiego z polskim. Może się pochwalić śledzeniem na Instagramie przez ponad 840 tysięcy osób.
 8. Leksiu, czyli Krzysztof Lekstan był członkiem teamu, jest bardzo uzdolniony muzycznie, bierze czynny udział w tworzeniu i produkcji bitów do piosenek Team X.

Team X możliwy kontakt z teamem

Wiele osób śledzących swoich ulubionych twórców internetowych bardzo pragnie skontaktować się bezpośrednio ze swoimi idolami. Szukają oni bezpośredniego kontaktu do każdego twórcy. Należy jednak wspomnieć, że jednakowo numer telefonu do Team X, a także Team X 2 nie jest nigdzie udostępniony dla zainteresowanych. Team X kontakt realizowany jest poprzez dostępne portale społecznościowe takie jak Instagram, Facebook czy też Twitter wszystkich uczestników projektu. W przypadku gdy informacje zostaną zaktualizowane, wszelkie najnowsze dane zostaną uaktualnione na stronie internetowej.

Team X sklep internetowy

Spora ilość internautów próbuje odnaleźć dostępny kontakt do Team X, aby uzyskać informacje dotyczące zwrotów produktów w oficjalnym sklepie teamu. Osobom takim zaleca się skorzystać z oficjalnej strony grupy. Jedyny znany na ten moment numer telefonu do kontaktu z Team X jest jednocześnie numerem do oficjalnego sklepu projektu.

Adres domu Team X

Sama willa mieści się pod Warszawą w malowniczych okolicach z dala od zgiełku miasta. Bezpieczny dojazd do samej rezydencji ułatwi nam wpisanie adresu do nawigacji GPS.