Ekipa Friza

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2017-05-07 05:36:58
  • Data modyfikacji: 2022-09-05 13:09:24
Ekipa Friza

Dostępny bezpośredni kontakt do Ekipa Friza. Wszystkie dostępne dane kontaktowe do Ekipy Friza podane zostały na poniższej stronie internetowej.

Co to jest Ekipa Friza

Ekipa Friza lub po prostu Ekipa jest to polska grupa składająca się ze znanych influencerów i youtuberów. Mają oni swoją markę zwaną Ekipatonosi. Posiadają oni także kilka innych przedsiębiorstw. Na kanale na platformie YouTube w sierpniu 2018 roku Ekipa wstawiła swoje pierwsze wideo. Występujący na nim Karol “Friz” Wiśniewski zapowiedział w nim utworzenie wspólnego domu z grupą polskich influencerów i tak zainicjował cały projekt tworzenia Ekipy Friza. Niestety w lipcu roku 2022 Karol poinformował, iż zamierza zakończyć trwający prawie 4 lata projekt.

Dom Ekipy adres

Ze względu na to, że Ekipa Friza kończy swoją działalność, wyszli oni do swoich odbiorców z ciekawą inicjatywą. Otóż w niedzielę 24 lipca 2022 roku Dom Ekipy był otwarty dla zwiedzających. Była to wręcz niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć, jak członkowie Ekipy Friza mieszkali. W przypadku chęci odwiedzenia atrakcji należało wypełnić na oficjalnej stronie Ekipy formularz. Dodatkowo oprócz tego podany został dokładny adres Domu Ekipy, który jak dotąd był nikomu nieznany. Na wszystkich odwiedzających czekała masa atrakcji i wiele ciekawych loterii. Wszyscy odwiedzający mogli na własne oczy zobaczyć i przekonać się gdzie na co dzień żyli członkowie Ekipy Friza, gdyż do tej pory adres Domu Ekipy był utrzymywany w tajemnicy i nie został nigdzie wcześniej upubliczniony.

Adres kontaktowy Ekipy Friza: ul.Zaogrodzie 7, 30-243 Kraków

Ekipa Friza kontakt

Chcesz znaleźć sposób na skontaktowanie się z obsługą klienta Ekipatonosi? W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów dotyczących zamówień ze sklepu Ekipy Friza klient ma prawo skorzystać z dostępnego kontaktu Ekipy poprzez numer telefonu, bądź adres poczty elektronicznej. EKIPA HOLDING SA jest to spółka, która oficjalnie funkcjonuje na giełdzie. Bezpośredni kontakt do Ekipy Friza poprzez numer telefonu nie jest możliwy. Trzeba wiedzieć, iż nie ma możliwości dodzwonić się bezpośrednio do członków Ekipy. Każdy z twórców posiada bowiem prywatny numer telefonu kontaktowego. W razie więc jakichkolwiek pytań klienci mają możliwość skontaktować się z członkami Ekipy poprzez dostępne adresy mailowe.

Częstym jest fakt, że młodsi odbiorcy próbują znaleźć bezpośredni numer telefonu do Marcysi. Należy jednak pamiętać, że większość publicznych osób posiada prywatne numery, które zwykle nie są udostępniane w sieci. Jedynym więc kontaktem z influencerką pozostaje rozmowa poprzez jej media społecznościowe takie jak Twitter lub Instagram.

Ekipa Friza płyta

Friz wraz z pozostałymi członkami swojej Ekipy, stworzyli olbrzymi projekt muzyczny pod nazwą Ekipa sezon 3. Płyta wraz z ich utworami w całości została ukazana ich fanom w marcu 2021 roku. Największą popularnością wśród nagranych piosenek cieszyły się takie utwory jak EKIPA-ZYGZAK (feat. Jacuś), EKIPA - 3KIPA, EKIPA – NAPAD NA BANK (feat. Roxie). Sukces całego powstałego projektu jest nie do podważenia, a zyski z samej sprzedaży płyty Ekipy są szacowane na wysokość ponad 3 milionów złotych. Pierwszy koncert Ekipy odbył się w sierpniu 2021 roku w Krakowie. Chcąc w nim uczestniczyć widzowie, musieli wykupić limitowane bilety. Znajdowały się one we wszystkich zakupionych przez klientów limitowanych wersjach premium deluxe boxa.

Kontakt do Friza numer telefonu do Ekipy

Wielu śledzących twórcę widzów chce znaleźć możliwy kontakt do Friza. Najczęściej wyszukiwany jest numer telefonu do youtubera. W celu skontaktowania się z Karolem Wiśniewskim można skorzystać z wszelkich dostępnych danych, które zostały umieszczone w zakładce dodatkowe informacje. Zamieszczone tam dane nie zawierają w sobie żadnego dostępnego numeru telefonu do Friza. Aktualnie jedyną opcją na kontakt z Frizem jest możliwość napisania wiadomości na jego social mediach. Karol “Friz” Wiśniewiski jako osoba publiczna nie udostępnia swojego prywatnego numeru telefonu.

Kontakt do Weroniki “Wersow” Sowy

Weronika “Wersow” Sowa była jedną z Ekipy stworzonej przez Karola. Jest znaną polską influencerką, a jej poczynania na Instagramie śledzi ponad 2,9 miliona obserwujących jej konto. Wersow bardzo często jest zaangażowana w różne wydarzenia, poprzez które kontaktuje się ona ze swoimi odbiorcami. Wszystkie osoby, które chcą otrzymać kontakt z Weroniką, są więc zmuszone, aby dokładnie sprawdzać wszelkie nowinki w jej mediach społecznościowych. Kontakt z Wersow odbywa się zwykle między twórczynią a widzami poprzez platformę Instagram. Weronika bardzo często korzysta z tej opcji i na wszystkie pytania i wiadomości nadesłane do niej przez widzów odpisuje, wysyłając bezpośrednie wiadomości prywatne. Wersow utrzymuje stały kontakt ze swoją widownią poprzez wykorzystanie dostępnej sekcji komentarzy pod jej zdjęciami.

Kontakt z Mini Majkiem

Przy nakręcaniu jednego z filmów, numer telefonu kontaktowego Mini Majka nie został odpowiednio zblurowany. Przez cały incydent wyciekł prywatny kontakt do Mini Majka. Twórca niedługo po tym wydarzeniu poinformował jednak swoich fanów o zmianie prywatnego kontaktu, przez co dostępny w sieci numer nie jest już aktualny. Jedyną opcją na kontakt z Mini Majkiem pozostają więc jego media społecznościowe.