Pandora kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-12-19 06:15:12
  • Data modyfikacji: 2023-02-06 15:48:49
Pandora kontakt

Pandora kontakt telefoniczny i mailowy. Godziny działania polskiej infolinii Pandory. Jak dodzwonić się do Pandory? adres polskiej siedziby Pandory.

Pandora kontakt

Pandora jest duńską firmą jubilerską, założoną w 1982 roku. Specjalizuje się w produkcji biżuterii, takiej jak bransoletki, naszyjniki, kolczyki, pierścionki czy różnego rodzaju zawieszki. Firma jest znana ze swoich charakterystycznych charmsów zwanych zawieszkami do bransoletek, które można ze sobą łączyć, zbierać i dowieszać do bransoletki. Pandora oferuje szeroką gamę biżuterii z różnych materiałów, takich jak np. srebro, złoto i kamienie szlachetne. Firma działa na całym świecie i posiada wiele sklepów m.in. w Europie, Azji i Ameryce. 

Pandora kontakt ze swoimi klientami prowadzi dzięki dostępnym numerom telefonów, stronie internetowej, infolinii działającej w każdym kraju, w którym Pandora posiada sklepy czy adresu korespondencyjnego.

Adres Pandora: ul. Domaniewska 28, 02-672 Warszawa

Adres e-mail Pandora:  [email protected].

Pandora kontakt infolinia

Firma, jaka jest Pandora kontakt infolinia jest prowadzony dzięki zatrudnionym pracownikom, obsługującym tę właśnie linię. Jest to jeden z najbardziej wykorzystywanych sposobów kontaktowania się z firmą jubilerską.  Infolinia jest czynna w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach: 09:00-17:00 przez konsultantów firmy.

Jak dodzwonić się do Pandory? 

Aby dodzwonić się do polskiej infolinii Pandory, należy skorzystać z jej numeru telefonu: 00 800 321 1451. 

Pandora telefon

Numer telefonu Pandory: 00 800 121 5801 jest numerem dzięki, któremu można z łatwością skontaktować się z infolinią w celu rozwiązania zaistniałego problemu. Pandora telefon podaje do użytku publicznego, by zadbać o cennego klienta oraz o jego wygodę. Dzięki takim rozwiązaniom komunikacyjnym osoby robiące zakupy mają poczucie, że firma interesuje się nimi i ich komfortem.