Fundacja Polsat kontakt

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2019-01-23 03:27:50
  • Data modyfikacji: 2022-07-28 12:33:54
Fundacja Polsat kontakt

Fundacja Polsat kontakt telefoniczny i mailowy. Dane kontakowe Fundacji Polsat. Zadzwoń na numer kontaktowy lub wyślij wiadomość na adres e-mail Fundacja Polsat.

Fundacja Polsat kontakt

Fundacja Polsat rozpoczęła swoją misję pomocy 6 grudnia w roku 1996, kiedy została założona przez Telewizję Polsat. Od początku swojej działalności zajmuje się wsparciem i pomocą dla dzieci. Działania Fundacji Polsat obejmują także wspieranie finansowe środków opieki medycznej i szpitali oraz dodatkowo wpisują się także w szereg działań i inicjatyw ekologicznych.

Kontakt Fundacja Polsat jest dostępny przez kontakt telefoniczny na numer kontaktowy Fundacja Polsat kontakt i poprzez kontakt mailowy, wysyłając wiadomość na adres e-mail Fundacja Polsat kontakt. W przypadku poszukiwania pomocy, wymagany komplet dokumentów można przesłać na adres Fundacji Polsat. Fundacja TVN pozwala na udzielenie wsparcia na wiele sposobów takich jak dokonanie wpłaty przez przekazanie podatku 1%, wysłanie SMS, subkonto, przelew tradycyjny lub skorzystanie z systemów przelewów PayU, lub PayPal. Dane do wykonania przelewów dostępne są na stronie internetowej Fundacja Polsat.

Dane kontaktowe Fundacja Polsat

Fundacja Polsat adres kontaktowy

  • Adres: Fundacja Polsat, ul. Ostrobramska 77, 04-175 Warszawa,

Fundacja Polsat numer kontaktowy

  • Numer kontaktowy: +48 (22) 514 55 55,

Fundacja Polsat adres e-mail