Philips kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-07-15 23:04:01
  • Data modyfikacji: 2022-08-18 11:19:32
Philips kontakt

Numery telefonów na informację telefoniczną philips, są dostępne w wyszukiwarce philips. Konsultanci Philips pomogą dobrać odpowiedni sprzęt przy zakupach online.

Koninklijke Philips N.V., lepiej znany jako Philips - holenderski producent elektroniki użytkowej. W obszarze zainteresowania działają następujące firmy: Philips Consumer Lifestyle, Philips Lighting, Philips Healthcare. Philips ma ich ponad 64 000. Patenty - Tylko w 2013 roku firma złożyła 1800 wniosków patentowych w Europejskim Urzędzie Patentowym. wniosek, jest trzecim co do wielkości wnioskodawcą.

Philips kontakt

Philips kontakt jest dostępny dzięki technologii BOK. Każdy numer Philips jest dostępny w internetowej wyszukiwarce numerów telefonu. O wiele łatwiejsze w uzyskaniu wsparcia technicznego jest łączenie się z konsultantem z pomocy technicznej, który pomoże w doborze sprzętu elektronicznego. W philips kontakt pracuje sztab wyszkolonych konsultantów, którzy są gotowi na szybkie i skutecznie rozwiązywanie problemów. Numery telefonów Philips są dostępne 24 godziny na dobę, zapewniając kompleksowe wsparcie techniczne dla każdego użytkownika produktów firmy. Philips Phone zapewnia wsparcie nie tylko poprzez kontakt telefoniczny, ale także inne formy wsparcia. Wybrany numer telefonu zapewnia wsparcie techniczne dla Philips Polska. Dzwoniąc pod ten numer, każdy zainteresowany może mieć pewność, że otrzyma profesjonalne wsparcie techniczne od ekspertów z branży.

Infolinia Philips

Philips kontakt telefon dostępny jest pod numerem telefonu +48 22 203 03 34 lub chat online, na którym można otrzymać od razu odpowiedź na zadawane pytanie. Połączenie z telefonu komórkowego jest zgodne z taryfą operatora. Infolinia jest dostępna od poniedziałku do piątku, pięć dni w tygodniu  w godzinach od 8:00 do 18:00. Konsultanci udzielają rozwiązania w sprawie problemu z płatnościami internetowymi. Na kontakt Philips można sprawdzić status zamówienia jak i można złożyć reklamacje produktu. Infolinia Philips udzieli informacji w przypadku problemów z płatnością. Infolinia Philips udostępnia dane dotyczące możliwości złożenia reklamacji lub sprawdzenia statusu zamówienia.