NEONET kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2017-06-29 03:49:53
  • Data modyfikacji: 2022-07-22 16:54:30
NEONET kontakt

NEONET promocje informacje na infolinii sklepu. NEONET kontakt, godziny pracy, lokalizacja, skrzynka mailowa, formularz kontaktowy, infolinia dla reklamacji.

NEONET kontakt

NEONET posiada blisko 300 sklepów na terenie Polski i prowadzi sklep internetowy dla wygody i satysfakcji klientów. Sieci NEONET dynamicznie się rozwija i każdego dnia jest bliżej klienta. Sklep NEONET posiada ofertę zawierającą wiele produktów z branży: mulitimedialnej, akcesoriów, produktów IT, RTV i AGD. Sklepy stacjonarne prezentują produkty doskonale dobrane do potrzeb klientów, umożliwiając swobodny dostęp do oferowanego asortymentu, pozwalając na zapoznanie się z nim i również na skorzystanie z fachowej porady profesjonalnych doradców. NEONET dba o dostępność oferowanych produktów, prowadząc współpracę z największymi producentami w Polsce i na świecie. 

Kontakt z siecią NEONET możliwy jest za pośrednictwem infolinii, skrzynki mailowej albo bezpośrednio w NEONET sklep. Na stronie sklepu dostępny jest również formularz kontaktowy. Konsultanci udzielą odpowiedzi na temat dostępnych usług oraz oferowanych produktów. 

NEONET kontakt infolinia 

Na infolinię dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 20 oraz w soboty i niedziele od 9 do 17 na numer telefonu NEONET 799 36 36 36.

NEONET adres mailowy

Adres do Obsługi Zamówień: [email protected]

Adres do Biura Obsługi Klienta: [email protected]

NEONET kontakt infolinia dla reklamacji 

Jest dostępna pod numerem telefonu 799 36 36 36 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. 

NEONET Adres centrali

NEONET S.A.
ul. Nyska 48A,
50‑505 Wrocław

NEONET formularz kontaktowy 

Na stronie sklepu NEONET kontakt znajduje się formularz kontaktowy, należy w nim podać opis problemu oraz adres mailowy. 

NEONET sklep

Informacje o lokalizacji oraz godzinach pracy różnych placówek sieci NEONET dostępne są na stronie internetowej sklepu.

NEONET pomoc

Na stronie sklepu można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Klienci mogą najpierw odpowiedzi na swoje pytania bez potrzeby dzwonienia na infolinię.