Kontakt AIG Polska Ubezpieczenia

  • Kategoria: ubezpieczenia

  • Data publikacji: 2018-04-17 02:14:17
  • Data modyfikacji: 2022-08-17 20:58:04
Kontakt AIG

Kontakt AIG doradza w zakupie polis ubezpieczeniowych. Telefon AIG Polska został uwidoczniony na platformie. Serwis posiada dostęp na kontakt AIG.

AIG - jedna z największych na świecie firm ubezpieczeniowych, spółka publiczna notowana na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Od 8 kwietnia 2004 r. jest uwzględniany w indeksie Dow Jones Industrial Average. Notowany również na giełdach w Tokio i Irlandii.

Kontakt do AIG

Skontaktuj się z AIG kontakt poprzez numer telefonu. Na AIG kontakt konsultanci udzielają potrzebnych informacji o aktualnych ofertach. AIG telefon mogą wykonać na 22 545 85 15. Doświadczeni konsultanci z biura obsługi klienta z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty firmy oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości. Dzwoniący klienci dostaną informacje o aktualnych ofertach AIG Osoby dzwoniące do AIG kontakt, muszą opłacić. Opłata za połączenia naliczana jest zgodnie z taryfikatorem operatora. Poprzez numer telefonu. Na AIG kontakt konsultanci udzielą  potrzebnych informacji o aktualnych ofertach. Doświadczeni konsultanci z biura obsługi klienta z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących oferty firmy oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości. 

Kontakt AIG dla klientów indywidualnych Telefon: +48 22 545 85 15

Reklamacje AIG Telefon: +48 22 545 85 15

Infolinia AIG Dla prasy Telefon: +48 518 021 762

Kontakt e-mail do AIG 

Numer telefonu do AIG kontakt to nie jest jedyna droga kontaktu. Dla osób, którym nie wystarcza AIG telefon, firma przygotowała inne możliwości kontaktu. Niewiele osób wie to tej drodze kontaktu. AIG kontakt umożliwia również poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail [email protected]. W firmie AIG telefon lub wiadomość e-mail, można także zastąpić kontaktem poprzez jeden z formularzy dostępnych na stronie. Poza uzupełnieniem pola z treścią wiadomości, osoba wysyłająca wiadomość będzie musiała uzupełnić kilka innych pól, w tym przede wszystkim podać swój adres e-mail lub numer kontaktowy, na który chce uzyskać odpowiedź.

Kontakt AIG dla klientów indywidualnych E-mail: [email protected]

Kontakt z AIG w sprawie odwołań od decyzji E-mail: [email protected]

Reklamacje AIG E-mail: [email protected]

Infolinia AIG Dla prasy E-mail: [email protected]