Kontakt CEZ

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2022-12-06 11:37:06
  • Data modyfikacji: 2022-12-06 11:42:33
Kontakt CEZ

Centrum e-Zdrowia CEZ dane kontaktowe, dane teleadresowe. Centrum e-Zdrowia CEZ telefon kontaktowy dla interesantów, adres, pomoc techniczna.

CEZ kontakt

Centrum e-Zdrowia CEZ to usługodawca, który dostarcza innowacyjne rozwiązania IT przeznaczone dla systemu ochrony zdrowia w całej Polsce. Warto wiedzieć, że CEZ kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym osobom na wiele sposobów. Jednym z nich jest przesłanie wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Wszystkie zapytania kierować należy na adres mailowy, jakim jest [email protected]. Interesanci mogą również skorzystać z dostępnego formularza kontaktowego. W celu przesłania zapytania, należy wpisać wszystkie wymagane dane, a także odpowiednią treść, która dotyczy problemu. 

CEZ adres: ul. Stanisława Dubois 5A, 00-184 Warszawa
Adres e-mail: [email protected]

CEZ kontakt telefoniczny

Wszystkie osoby, które chcą uzyskać z CEZ kontakt telefoniczny, mogą skorzystać z numeru telefonu, jakim jest 19 239. Oferowany przez Centrum e-Zdrowia CEZ kontakt telefoniczny funkcjonuje całodobowo. Pozwala to klientom na natychmiastowe uzyskanie pomocy. Dużym udogodnieniem jest to, że dzwoniąca na telefon CEZ osoba, ma możliwość wyboru kategorii użytkownika, jakimi są pacjent, farmaceuta, pracownik medyczny, a także pracownik systemu. Istnieje również możliwość wyboru kategorii sprawy, w jakiej chce uzyskać kontakt. Jest to forma kontaktu telefonicznego, która zdecydowanie zmniejsza czas oczekiwania na linii. 

Aktualnie działający numer telefonu do Centrum e-Zdrowia CEZ to: 19 239