LPP kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-06-14 09:11:13
  • Data modyfikacji: 2023-02-04 20:18:17
LPP kontakt

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualny kontakt z LPP? Na poniższej stronie internetowej podane zostały najskuteczniejsze sposoby na kontakt z LPP. Wypróbuj kontakt LPP i już teraz sprawdź najnowsze informacje!

Kontakt LPP

Osoby preferujące kontakt z LPP za pośrednictwem internetu mogą napisać bezpośrednią wiadomość na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to sposobność na uzyskanie rozwiązania problemu klienta. Warto w wiadomości mailowej umieścić między innymi powód, z jakim klient zwraca się o pomoc do pracowników Biura Obsługi Klienta, a także z jak największą ilością przydatnych szczegółów i informacji opisać daną sprawę. Znacznie przyśpieszy i ułatwi to pracownikom LPP znalezienie odpowiedniego rozwiązania na problem klienta. Wiadomość zwrotna powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Z pewnością pracownicy LPP dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć, na wszystkie nadesłane wiadomości mailowe, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail LPP: [email protected]

Drugą opcją kontaktu z LPP przez internet jest możliwość skorzystania z formularza kontaktowego umieszczonego na oficjalnej stronie internetowej LPP. Klient przed wysłaniem zgłoszenia poproszony zostanie między innymi o podanie swoich danych osobowych, wybór tematu zgłoszenia, a także opisanie problemu, z jakim potrzebuje pomocy. Tak jak w przypadku pierwszej opcji, tak i tu na wiadomość zwrotną trzeba będzie poczekać kilka dni roboczych.

Dane kontaktowe LPP

W przypadku osób, które wolą bardziej tradycyjne rozwiązania, istnieje możliwość wysyłania listu na podany poniżej adres korespondencyjny. Niestety trzeba także zaznaczyć, że wybierając tę opcję na kontakt z firmą LPP, trzeba uzbroić się w cierpliwość, gdyż na wiadomość zwrotną trzeba będzie poczekać znacznie dłużej. Jeśli więc sprawa lub problem, z jakim boryka się klient, jest nagląca, warto skorzystać z innych sposobów na skontaktowanie się z LPP.

Adres korespondencyjny LPP: Ul. Łąkowa 39/44, 80-769 Gdańsk
Adres korespondencyjny LPP: ul. Bagrowa 7, 30-733 Kraków

Telefon LPP

Jednym z najczęstszych i najszybszych sposobów na uzyskanie przez klientów potrzebnych informacji jest możliwość skorzystania z podanego poniżej numeru kontaktowego. Jest to możliwość na bezpośrednią rozmowę z konsultantami Centrum Obsługi Klienta i uzyskanie potrzebnych informacji o aktualnej ofercie firmy LPP. Dodatkowo eksperci, którzy odpowiedzialni są za obsługę kontaktu LPP potrafią także odpowiedzieć na wszelkie pytania i niejasności, z jakimi zgłaszać się będą osoby zainteresowane. Należy także dodać, że na poniższej stronie w celach kontaktu z LPP umieszczony został więcej niż jeden aktualny numer kontaktowy. Z tego też powodu każdy z dostępnych telefonów został odpowiednio opisany. Z pewnością uprości to proces znalezienia przez klientów właściwego kontaktu LPP. Dodatkowo podane poniżej numery dostępne są dla klientów tylko i wyłącznie w określonych dniach oraz godzinach, które nie zostały podane na poniższej stronie internetowej. Z tego względu przed bezpośrednim kontaktem zaleca się sprawdzenie aktywności poniższych kontaktów LPP we własnym zakresie.

Telefon LPP: +48 58 76 96 900
Telefon LPP Kraków: +48 12 39 25 000
Fax: +48 58 76 96 909