Polskie Radio kontakt

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2019-04-03 20:33:30
  • Data modyfikacji: 2022-07-12 10:22:47
Polskie Radio kontakt

Jak uzyskać kontakt z Polskim Radiem? Polskie Radio kontakt telefoniczny i kontakt online, dane kontaktowe z radiem dla słuchaczy.

Polskie Radio kontakt

Polskie Radio to jednoosobowa spółka Skarbu Państwa z siedzibą w Warszawie, której celem działalności jest wypełnianie zadań radiofonii publicznej w Polsce. Zadaniem Polskiego Radia jest nadawanie audycji radiowych o zasięgu ogólnokrajowym i międzynarodowym. Słuchacze radia kontakt z Polskim Radiem mogą uzyskać telefonicznie, dzwoniąc pod numer 22 645 24 45, który łączy się z działem obsługi klienta. Konsultanci działu są w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania i rozwiążą napotkane problemy.

Numer telefonu: 22 645 24 45

Polskie Radio kontakt online

Kontakt z Polskim radiem tak samo jak jego słuchanie są możliwe online przez stronę internetową. Na stronie dostępny jest formularz kontaktowy. W formularzu należy wybrać odpowiedni numer stacji, podać swoje dane kontaktowe i zadać pytanie. Strona udostępnia również możliwość słuchania wszystkich numerów stacji (Polskie Radio jedynka, Polskie Radio dwójka, Polskie Radio trójka, Polskie Radio czwórka) i posiada wiele artykułów dla słuchaczy.