Kross Kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-07-26 17:21:05
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 14:20:13
Kross Kontakt

Jak uzyskać kontakt z Kross? Kross dane kontaktowe, kontakt telefoniczny i kontakt mailowy dla klientów producenta rowerów.

Kontakt z Kross

Kross to polska firma produkująca i sprzedająca rowery. Ma dużą ofertę różnorodnych rowerów dla swoich klientów. Kros oprócz fizycznych sklepów w ponad 50 krajach na całym świecie prowadzi również sklep internetowy. Osoby zainteresowane produktami Kross kontakt z producentem mogą nawiązać na kilka sposobów.

Kross kontakt online

Kontakt z Kross możliwy jest przez oficjalną stronę producenta. Tam klienci znajdą wszystkie dane kontaktowe firmy oraz formularz kontaktowy w zakładce kontakt. W formularzu klienci uzupełniają swoje dane kontaktowe i podają pytanie lub problem, który napotkali. Kros kontakt umożliwia również przez adres e-mail [email protected]. Biuro obsługi klienta Kross odpowiada na wszystkie złożone formularze i wysłane wiadomości e-mail w jak najkrótszym możliwym czasie. 

Adres e-mail: [email protected]

Kross kontakt telefoniczny

Kross kontakt telefoniczny udostępnia pod numerem telefonu 29 752 11 00. Pracownicy biura obsługi klienta Kross odbierają połączenia od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00. Kontakt telefoniczny jest najszybszą możliwą formą kontaktu.

Numer telefonu: 29 752 11 00