Palm Smoothie Bar kontakt

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2017-07-03 08:13:17
  • Data modyfikacji: 2022-11-13 04:27:55
Palm Smoothie Bar kontakt

Numer prowadzący na infolinię Palm Smoothie Bar dostępny na stronie. Kontakt z BOK Palm Smoothie Bar dla zainteresowanych. Dane kontaktowe do Palm Smoothie Bar.

Kontakt Palm Smoothie Bar

Palm Smoothie Bar jest to sieć Juice Barów. W ofercie Palm Smoothie Bar można znaleźć zdrowe soki i koktajle owocowe zrobione ze świeżo wyciśniętych owoców. 

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące Palm Smoothie Bar, warto, jest uzyskać kontakt Palm Smoothie Bar, aby otrzymać potrzebną pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt Palm Smoothie Bar, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby pozwalające zainteresowanym na kontakt Palm Smoothie Bar.

Palm Smoothie Bar swoją siedzibę ma w Rzeszowie przy ulicy Staroniwskiej 206d. Dodatkowo stacjonarny kontakt Palm Smoothie Bar możliwy jest w każdym z barów firmy.

Chcąc uzyskać kontakt Palm Smoothie Bar, można skorzystać także z przygotowanego formularza kontaktowego, który można znaleźć na stronie internetowej firmy. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, poprzez wpisanie od niego wszystkich wymaganych danych kontaktowych oraz wiadomości, która po wysłaniu zostanie przekazana do konsultantów z Biura Obsługi Klienta Palm Smoothie Bar. Odpowiedzi na wysłane wiadomości zostaną przekazane na adres poczty elektronicznej podanej w formularzu. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w firmie Palm Smoothie Bar, starają się odpowiadać na wiadomości wysyłane przez klientów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Palm Smoothie Bar kontakt online realizuje także bezpośrednio poprzez pocztę elektroniczną. Wszelkie wiadomości kierowane do Palm Smoothie Bar, należy wysyłać na elektroniczną skrzynkę pocztową działającą pod odpowiednim adres. Palm Smoothie Bar kontakt mailowy umożliwia pod adresem [email protected]. Tak jak w przypadku formularza kontaktowego, wiadomości są obsługiwane przez pracowników z Biura Obsługi Klienta, którzy gwarantują uzyskanie szybkiej oraz profesjonalnej pomocy.

Adres: Ul. Staroniwska 206d/8, 35-101 Rzeszów
E-mail: [email protected]

Telefon Palm Smoothie Bar

Palm Smoothie Bar kontakt realizuje także, korzystając z formy telefonicznej. Palm Smoothie Bar kontakt telefoniczny realizuje dzięki infolinii. Aby uzyskać telefoniczny kontakt Palm Smoothie Bar, należy dzwonić pod numer 600 835 554. Wszelkie połączenia kierowane na numer, który pozwala na kontakt Palm Smoothie Bar, są obsługiwane przez telefonicznych konsultantów Biura Obsługi Klienta. Jednak Palm Smoothie Bar kontakt telefoniczny realizuje jedynie w wybranych godzinach. Na tę chwilę całodobowy telefoniczny kontakt Palm Smoothie Bar nie jest obsługiwany. Przed zadzwonieniem na telefon Palm Smoothie Bar, warto, jest uzyskać informacje dotyczące dostępności konsultantów na linii.

Telefon: 600 835 554