Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa KOWR kontakt

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2019-02-12 09:26:02
  • Data modyfikacji: 2022-12-11 16:42:00
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa KOWR kontakt

Kontakt z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa możliwy telefonicznie lub mailowo. Infolinia KOWR dostępne pod odpowiednim numerem dostępnym na stronie.

Kontakt Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa działa na podstawie powstałej ustawy dotyczącej Krajowego Ośrodku Wsparcia Rolnictwa. Chcą uzyskać kontakt z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa, można to zrobić między innymi, korzystając z elektronicznej skrzynki pocztowej. Wszelkie wiadomości kierowane do Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa należy wysyłać na pocztę elektroniczną działającą pod adresem [email protected]. Konsultanci, którzy zajmują się obsługą klienta w Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa kontakt z interesantami realizuje także na inne sposoby.

E-mail: [email protected] 

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa adres

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa umożliwia również osobiste wizyty oraz przyjęcia interesantów w swojej siedzibie. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa swoje główne biuro ma zlokalizowane w Warszawie przy ulicy Karolkowej 30. Jednak stacjonarne wizyty w Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa nie są dostępne przez całą dobę. Wizyty w siedzibie Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa są możliwe od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Adres: ul. Karolkowa 30, 01-207 Warszawa

Telefon Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa kontakt umożliwia także telefonicznie. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa kontakt telefoniczny umożliwia dzięki infolinii. Dzwoniąc pod numer, który pozwala na kontakt z Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa, można uzyskać wszelkie potrzebne informacje dotyczące instytucji. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa kontakt telefoniczny umożliwia pod numerem (22) 376 76 76. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że na ten moment telefoniczny kontakt z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa, który byłby dostępny przez całą dobę, nie jest realizowany. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa kontakt telefoniczny umożliwia jedynie w wybranych godzinach. Konsultanci obsługują połączenia przychodzące na telefon Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa od poniedziałku do piątku w godzinach do 8:00 do 16:00. Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa nie jest możliwy.

Telefon: (22) 376 76 76