KNF kontakt

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2018-12-09 02:55:06
  • Data modyfikacji: 2022-12-30 12:32:54
KNF kontakt

Komisja Nadzoru Finansowego adres, adres e-mail, kontakt. Numer telefonu do Biura Obsługi Klienta KNF. KNF kontakt telefoniczny, telefon kontaktowy.

Kontakt KNF

KNF, czyli Komisja Nadzoru Finansowego to organ, który sprawuje nadzór nad instytucjami finansowymi. Warto wiedzieć, że KNF podejmuje różne działania, które mają na celu prawidłowe funkcjonowanie rynku finansowego. Komisja Nadzoru Finansowego sprawuje nadzór nad rynkiem kapitałowym, bankami, a także instytucjami, które świadczą usługi płatnicze.

Interesanci, którzy chcą uzyskać z KNF kontakt, mogą zrealizować to na dwa sposoby. Jednym z kanałów kontaktowych jest przesłanie wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Pytania można przesyłać na adres mailowy, jakim jest [email protected]. Wiadomości zwrotne są przesyłane przez pracowników Biura Obsługi Klienta KNF tak szybko, jak to możliwe.

Aktualny numer telefonu do Biura Obsługi Klienta KNF to: +48 (22) 262 58 00
KNF adres e-mail: [email protected]

KNF kontakt telefoniczny

Oferowany przez KNF kontakt telefoniczny można uzyskać, dzwoniąc pod numer +48 (22) 262 58 00. Połączenia odbierane są przez konsultantów Biura Obsługi Klienta KNF, którzy mają wysokie kwalifikacje, duże doświadczenie zawodowe, a także szeroki zakres wiedzy. Dzięki temu są w stanie odpowiedź na każde pytanie zadane przez osobę dzwoniącą. 

Należy pamiętać, że KNF umożliwia wszystkim zainteresowanym osobom wysyłanie listów w formie tradycyjnej na adres korespondencyjny. Można także przesłać list na elektroniczną skrzynkę podawczą, która jest dostępna e dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:15-16:15. 

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego adres: ulica Piękna 20, 00-549 Warszawa  
skrzynka pocztowa nr 419  

  • Komisja Nadzoru Finansowego centrala
    • Numer telefonu: +48 (22) 262-50-00 
  • Wnioski oraz skargi
  • Kontakt dla mediów