Giacomo Conti kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2017-08-25 20:07:33
  • Data modyfikacji: 2022-09-04 18:18:10
Giacomo Conti kontakt

Aktualne dane kontaktowe do Giacomo Conti udostępnione na stronie. Skontaktuj się telefonicznie z Giacomo Conti. Dostępne sposoby na kontakt Giacomo Conti.

Kontakt Giacomo Conti

Giacomo Conti jest to męska marka odzieżowa. W sklepach firmy Giacomo Conti można zakupić zarówno garnitury, marynarki, koszule czy płaszcze jak i odzież casual. Siedziba Giacomo Conti ma swoje położenie w Poznaniu przy ulicy Kopanina 54/56, na ten adres należy też kierować wszelką korespondencję listowną.

Najszybsza forma, która pozwala na kontakt Giacomo Conti, jest to czat online z Czatbotem. Jednak w przypadku braku odpowiedzi na zadane pytanie, warto jest skorzystać z innego sposobu, który pozwala na kontakt Giacomo Conti.

Giacomo Conti kontakt umożliwia także poprzez formularz kontaktowy, który można znaleźć na stronie internetowej sklepu. Arkusz należy odpowiednio wypełnić przez wpisanie do niego wszystkich wymaganych danych kontaktowych oraz wiadomości kierowanej do firmy. Konsultanci z Biura Obsługi Klienta, którzy odbierają wszelkie wiadomości od klientów, starają się na nie odpowiadać tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Kontakt Giacomo Conti poprzez formularz kontaktowy jest to bardzo wygodny oraz szybki sposób na skontaktowanie się z marką.

Kontakt Giacomo Conti online jest również możliwy poprzez formę mailową. Pytania dotyczące sklepu internetowego należy wysyłać na adres [email protected]. Aby skontaktować się z sekretariatem Giacomo Conti, można skorzystać z adresu e-mail [email protected]. Sprawy dotyczące marketingu można wysyłać na elektroniczną skrzynkę pocztową o adresie [email protected]

Adres:
ul. Kopanina 54/56
60-105 Poznań 

E-mail (sklep internetowy): [email protected]
E-mail (sekretariat): [email protected]
E-mail (dział marketingu): [email protected] 

Giacomo Conti telefon

Telefoniczny kontakt Giacomo Conti możliwy jest pod trzema różnymi numerami. Pierwszy z nich, 606 596 718, służy do kontaktu ze sklepem internetowym. Kontakt z sekretariatem Giacomo Conti możliwy jest pod numerem telefonu 61 839 12 40. Natomiast, aby skontaktować się z działem zajmującym się marketingiem, należy wybrać numer 600 812 422

Telefon (sklep internetowy): 606 596 718
Telefon (sekretariat): 61 839 12 40
Telefon (dział marketingu): 600 812 422