Lexy kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2019-01-12 04:35:44
  • Data modyfikacji: 2022-07-11 16:20:26
Lexy kontakt

Kontakt Lexy Chaplin, Znajdź Kontakt do Lexy. Aktualne Kontakt Lexy.

Kim jest Lexy?

Lexy Chaplin - jest polską influencerką oraz youtuberką pochodzenia amerykańskiego. W 2017 roku Lexy zaczęła swoją przygodę od publikowania Vlogów na swoim kanale YouTube. w 2019 roku została zaproszona do udziału w projekcie “Team X” przez Stuarta Burtona. Projekt Team X poszerzył popularność Lexy, jednakże projekt nie przetrwał długo. W maju 2020 roku Lexy ogłosiła odejście z Team X. Od tego kontynuowała swoją karierę natomiast już jako jednoosobowy zespół, natomiast to co wyciągnęła z projektu dało jej wystarczającą popularność o czym świadczą jej liczby na social media.

Kontakt Lexy Chaplin

Prywatny kontakt telefoniczny nie jest możliwy z influencerką, jednakże istnieje możliwość kontaktu poprzez jej sklep odzieżowy z własnym merchem na numer telefonu +48 664 995 456 lub pod adresem mailowym [email protected]. Natomiast taki kontakt wiąże się głównie w celu weryfikacji danych przesyłkowych ze sklepu czy pytania o politykę zwrotów.

Kontakt Biznesowy
Kontakt biznesowy z Lexy Chaplin jest możliwy tylko i wyłącznie poprzez adres email [email protected] niestety jest to jedyny kontakt biznesowy z Lexy Chaplin.

Kontakt Lexy Chaplin widzowie

Kontakt Lexy z widzami jest tylko i wyłącznie możliwy poprzez media społecznościowe. Influencerka nie udostępnia swoich prywatnych danych kontaktowych dla swoich widzów. Jest to oczywiście spowodowane dużą popularnością Lexy Chaplin. Natomiast influencerka utrzymuje wystarczający kontakt z widzem poprzez dostępne platformy.