Ekspres Krawiecki Agrafka kontakt

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2018-11-20 19:02:16
  • Data modyfikacji: 2022-07-15 14:55:06
Ekspres Krawiecki Agrafka kontakt

Aktualny kontakt z obsługąklienta Ekspres Krawiecki Agrafka. Skorzystaj z infolinii Ekspresu Krawieckiego Agrafka. Dane kontaktowe Ekspres Krawiecki Agrafka znajdują się na stronie.

Ekspres Krawiecki Agrafka kontakt

Ekspres Krawiecki Agrafka oferuję klientom usługi krawieckie. do takich usług zaliczają się przeróbki ubrań takie rzeczy jak skracanie, zwężania, szycie dodatków i oczek czy wszywanie zamków. Usługi Ekspres Krawiecki Agrafka są realizowane na terenie Rzeszowa, natomiast kontakt z każdym z punktów jest indywidualny. 
Ekspres Krawiecki Agrafka kontakt jest możliwy poprzez adres internetowej elektronicznej skrzynki pocztowej, Pod którą klient może wysłać zapytania dotyczące działalności, godzin otwarcia czy innego temu podobnych rzeczy.

Kontakt Telefoniczny Ekspres Krawiecki Agrafka

Kontakt telefoniczny Ekspres Krawiecki Agrafka jest możliwy zależnie od punktu, do jakiego klient chce się dodzwonić z racji tego, że firma Ekspres Krawiecki Agrafka, posiada kilka punktów przyjmujących klientów. Natomiast kontaktując  się z Ekspres Krawiecki Agrafka, można umówić wizytę oraz przekazać przedwcześnie informacje dotyczące zamówienia usługi. 

Ekspres Krawiecki Agrafka Nowy Świat

Adres: Krakowska 20, 35-111 Rzeszów
Agrafka telefon: 512 166 100

Ekspres Krawiecki Agrafka Millenium Hall

Adres: al. Kopisto 1, 35-315 Rzeszów
Agrafka telefon: 506 237 341