KIR Szafir Kontakt

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2019-01-31 06:10:48
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 15:26:52
KIR Szafir Kontakt

Numer telefoniczny Krajowej izby rozliczeniowej jest unikatowy. Kontakt jest przygotowany dla osób, którzy chcą rozwiać swoje wątpliwości.

KIR szafir kontakt dostępny jest dla wszystkich osób, którzy chcą posiadać unikatowy e-podpis szafir kir. Kontakt z krajową Izbą Rozliczeniową jest możliwy nie tylko przez telefon do KIR, ale także przez pocztę elektroniczną e-mail. Uzyskanie numeru telefonu do KIR Szafir Kontakt jest proste, ponieważ numery telefonu są wpisane w internetową wyszukiwarkę. Każdy numer w KIR jest dokładnie opisany, dzięki czemu prawdopodobieństwo wybrania błędnego numeru telefonu jest prawie niemożliwe. Uzyskanie numeru telefonu do Krajowej Izby Rozliczeniowej jest o wiele łatwiejsze, dzięki liście numerów online w jednym miejscu.    

Biuro obsługi Klienta KIR
 

Infolinia KIR Centrum Pomocy technicznej

0 801 500 207 z telefonu stacjonarnego 
22 545 55 55 z telefonu komórkowego
adres e-mail: [email protected]

*kontakt z infolinią jest dostępny pon.–pt. w godz. 8.00–18.00

inspektor ochrony danych KIR

[email protected]

Kontakt Biuro Prasowego

22 545 53 60
691 890 584
Adres e-mail: [email protected]  

Usługę elektronicznego e-podpisu szafir można poznać wybierając specjalny numer do KIR. Numer telefonu do Krajowej Izby Rozliczeniowej jest najbardziej popularny, lecz alternatywną drogą kontaktu jest adres e-mail. Warto jednak sprawdzić, czy podany numer jest poprawny na stronie ze zweryfikowanymi numerami telefonów. Odszukanie właściwej infolinii KIR jest o tyle łatwe, że wystarczy kilka sekund, aby odszukać interesująca infolinie. Kontakt z KIR szafir to szerokie oferty skierowane dla klientów indywidualnych.