Cargill kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2017-10-18 04:45:06
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 11:18:54
Cargill kontakt

Dane kontaktowe Cargill. Jak skontaktować się z Cargill. Kontakt Cargill możliwy poprzez numer telefoniczny oraz adres internetowej poczty elektronicznej. Kontakt Cargill dostępny na stronie serwisu.

Cargill kontakt

Cargill jest w czołówce firm działających na polskim rynku zbóż, rzepaku oraz pasz. Cargill jest jednym z największych eksporterów polskich zbóż i roślin oleistych. Cargill główne produkty to pszenica, pszenica paszowa, kukurydza, rzepak, jęczmień, mąka słonecznikowa. Cargill jest istotną firmą w światowym rynku uprawy, transportu oraz przetwarzania zbóż.

Cargill kontakt jest możliwy do uzyskania na dwa dostępne sposoby. Jednym z nich jest możliwość kontaktu telefonicznego, Cargill nie udostępnia na stronie działania swojej placówki, osobom zainteresowanym zaleca się kontaktowanie w czasie południowym, klienci wtedy mają największą szansę uzyskania kontaktu telefonicznego z Cargill. Drugim sposobem na uzyskanie kontakt Cargill jest drogą adresu internetowej poczty elektronicznej. Na adres poczty klient ma największe szanse na to, aby jego wiadomość dotarła do marki Cargill. Konsultanci zajmujący się kontaktem postarają się najszybciej oraz najbardziej skrupulatny sposób odpowiedzieć na zadawane pytania kierowane w stronę firmy Cargill.

Cargill kontakt telefoniczny

Cargill kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem telefonu:
+48 22 546 01 00
Faks: +48 22 54601 99
Telefon Dział Kadr: +48 800 080 275

Cargil kontakt przez adres e-mail

Napisz maila na adres:
[email protected]

Adres pocztowy Cargill

Cargill Poland Sp. z o.o.
ul. Wołowska 22
02-675 Warszawa 

Cargill Praca

Dla osób zainteresowanych pracą w Cargill. Firma udostępnia na stronie wyszukiwarkę, która pomoże osobom znaleźć w firmie prace odpowiadającą ich wykształceniu. Dodatkowo osoby również mogą zajrzeć na linkedin firmy, gdzie można bezpośrednio skontaktować się z rekruterami oraz zaoferować swoją osobę. Na stronie Cargill znajduję się również zakładka Obszary karier, użytkownicy mogą tam znaleźć kategorię, w jakich mogą znaleźć prace w Cargill. Cargill oferuje w swojej firmie stanowiska dla szerokiej gammy dziedzin. W Cargill można się starać w takich działach jak IT, administracja, technologia, finanse i księgowość, handel, sprzedaż, marketing i komunikacja, BHP i Ochorna Środowiska oraz wiele więcej. Dodatkowe informacje dostępne na serwisei Cargill.