Dolce&Gabbana kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2017-08-12 20:11:08
  • Data modyfikacji: 2022-12-10 01:01:49
Dolce&Gabbana kontakt

Aktualne dane kontaktowe do Dolce&Gabbana dostępne na stronie dla zainteresowanych. Uzyskaj telefoniczny kontakt z domem mody Dolce&Gabbana. Pomoc konsultantów Dolce&Gabbana.

Kontakt Dolce&Gabbana

Dolce&Gabbana jest to luksusowy dom mody pochodzący z Włoch, założony przez Domenico Dolce oraz Stefano Gabbana. Dolce&Gabbana oferuje odzież, akcesoria oraz obuwie kierowane zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dzieci. Dodatkowo Dolce&Gabbana jest to też producent perfum.

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania dotyczące Dolce&Gabbana lub produktów sprzedawanych przez ten dom mody, warto, jest uzyskać kontakt Dolce&Gabbana, aby otrzymać wszelkie potrzebne informacje od konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt Dolce&Gabbana, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby pozwalające zainteresowanym na kontakt Dolce&Gabbana.

Dolce&Gabbana kontakt realizuje głównie poprzez formularz kontaktowy, który można znaleźć na stronie internetowej. Arkusz taki należy odpowiednio wypełnić, wpisując do niego wszelkie wymagane dane kontaktowe oraz wiadomość, która po wysłaniu zostanie przekazana do konsultantów z Biura Obsługi Klienta Dolce&Gabbana. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w firmie Dolce&Gabbana, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez formularz kontaktowy tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Konsultanci na wiadomości odpowiadają w jednym z siedmiu języków. Warto też zaznaczyć, że jeżeli problem lub zapytanie dotyczy konkretnego zamówienia, to warto, jest umieścić informacje o numerze zamówienia.

Dolce&Gabbana telefon

Dolce&Gabbana kontakt z klientami realizuje także poprzez infolinię. Dolce&Gabbana kontakt telefoniczny umożliwia dzięki infolinii. Połączenia przychodzące na numer, pozwalający na kontakt Dolce&Gabbana, odbierane są w języku angielskim. Aby uzyskać telefoniczny kontakt Dolce&Gabbana, należy dzwonić pod numer +1 (347) 632 9726. Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że na ten moment telefoniczny kontakt Dolce&Gabbana, który byłby dostępny przez całą dobę, nie jest obsługiwany. Konsultanci z Biura Obsługi Klienta odbierają połączenia przychodzące na telefon Dolce&Gabbana od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 23:00 (EST). Poza tymi godzinami telefoniczny kontakt Dolce&Gabbana nie jest możliwy.

Telefon: +1 (347) 632 9726