Teleporada lekarska – porada lekarska online

  • Kategoria: medycyna

  • Data publikacji: 2018-01-09 01:16:41
  • Data modyfikacji: 2022-07-05 09:15:40
Tele porada lekarska kontakt

Jak uzyskać pomoc lekarską zdalnie? Teleporada lekarska kontakt i numer na infolinię, zdalnie bez potrzeby spotykania się z lekarzem osobiście

Teleporada lekarska

Gdy jest się chorym, zazwyczaj nie ma się energii, aby jeździć do różnych lekarzy. W tym pomaga teleporada lekarska. Poprzez kontakt z infolinią chory jest w stanie dostać poradę dotyczącą swojego zdrowia i sposobu leczenia bez wychodzenia z domu. Teleporady lekarskie stały się popularniejsze za sprawą pandemii, podczas gdy ludzie byli na kwarantannie i nie byli w stanie pojechać do lekarza. Dzięki teleporadzie lekarz jest w stanie na podstawie symptomów podanych przez chorego wystawić e-receptę, skierowanie na odpowiednie badania oraz zwolnienia lekarskie.

Teleporada lekarska kontakt telefoniczny

Z usług teleporady lekarskiej można skorzystać za pomocą kontaktu z infolinią, przez którą chory zostanie połączony z lekarzem, który zdiagnozuje go. Teleporada dostępna jest całą dobę. Aby użyć teleporady, należy zarejestrować się telefonicznie i potwierdzić swoją tożsamość z Elektronicznym Kontem Pacjenta. Połączenia są realizowane 24/7, nawet poza godzinami pracy lekarzy rodzinnych, dzięki czemu można szybko uzyskać pomoc o każdej porze. Lekarz, aby zdiagnozować dzwoniącą osobę, zadaje pytania dotyczące stanu zdrowia i o objawy, po czym jest w stanie stwierdzić, co może pomóc choremu i wystawić mu odpowiednią receptę lub w razie potrzeby zwolnienie lekarskie. Kontakt z teleporadą lekarską jest bardzo prosty i ułatwia konsultacje lekarskie pacjentom. 
Numer telefonu: 800 137 200