Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP kontakt

  • Kategoria: medycyna

  • Data publikacji: 2017-09-29 16:24:27
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 15:41:25
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP kontakt

Kontakt WOŚP. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP kontakt dostępny na stronie internetowej. Dane kontaktowe WOŚP, numer kontaktowy, adres, e-mail.

WOŚP kontakt

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP), założona 2 marca 1993 roku, to fundacja, która aktywnie przez cały rok zajmuje się działaniem na rzecz poprawienia poziomu opieki zdrowotnej w Polsce. WOŚP w szczególności skupia się na pomoc młodym i starszym pacjentom, aczkolwiek Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy udostępnia sprzęt medyczny także każdej potrzebującej chorej osobie. Większość fundację WOŚP może kojarzyć z tradycyjnie odbywającym się w styczniu każdego roku Finałem Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oprócz dofinansowań sprzętu medycznego i wyposażenia ośrodków zdrowia WOŚP zajmuje się także wspomaganiem inicjatywy edukacyjnej oraz 8 ogólnopolskich programów i akcji medycznych. 

Kontakt WOŚP jest możliwy na kilka różnych sposobów. Jednym z nich jest za pomocą internetowej poczty elektronicznej na adres e-mail WOŚP kontakt. Adres e-mail [email protected] jest przeznaczony do ogólnych zapytań dotyczących działań WOŚP, ale Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy posiada także adresy obsługiwane przez pracowników WOŚP dotyczące konkretnych tematów. Wysłanie wiadomości e-mail w poszczególnej sprawie na odpowiedni adres może skrócić czas oczekiwania na odpowiedź, jednak w przypadku braku wiedzy, na który adres e-mail kierować wiadomość należy skierować wiadomość na ogólny adres e-mail

Kontakt WOŚP

Dodatkowo WOŚP kontakt jest dostępny przez kontakt telefoniczny na numer kontaktowy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pracownicy WOŚP nie obsługują jednak linii kontaktowej całodobowo. Obsługa telefoniczna jest dostępna jedynie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:15 - 16:15. Kontakt telefoniczny z WOŚP jest najszybszym sposobem na komunikację z fundacją, konsultanci odpowiedzą na połączenie telefoniczne natychmiastowo od rozpoczęcia połączenia.

Dane kontaktowe WOŚP