Kontakt Q Hotel Plus Wrocław

Kontakt Q Hotel Plus Wrocław

Potrzebujesz numeru do Q Hotel Plus Wrocław? Kontakt Q Hotel Plus Wrocław jest dostępny online w internetowej wyszukiwarce telefonów.

Kontakt

Jeśli poszukujesz Q Hotel Plus Wrocław kontakt do najlepszego hotelu? Sprawdź internetową wyszukiwarkę numerów. Każdy numer jest dokładnie opisany, aby nie było problemu z  wyborem odpowiedniego numeru.  Po wybraniu odpowiedniego numeru należy upewnić się, czy pytania będą adekwatne do działu, do którego klient dzwoni. Kontakt telefoniczny umożliwi uzyskanie wszystkich potrzebnych informacji, rozwiązanie problemów jak i dokonanie rezerwacji pokoju. Jeśli kontakt telefoniczny nie wystarcza można również skontaktować się droga mailową z hotelem. Q Hotel Plus Wrocław kontakt telefon jest czynny w godzinach otwarcia hotelu, czyli jest niemal całodobowy.

Inwestycje i rozwój
[email protected] 

centrala działu sprzedaży
Paulina Garczarczyk
Dyrektor Sprzedaży
[email protected]
+48 690 014 200

Centrala Dziełu marketingu
Natalia Andruchów
Specjalista ds. Marketingu
[email protected]
+48 601 874 213

Adres Q Hotel Plus Wrocław
ul. Zaolziańska 2
53-334 Wrocław
[email protected]
+48 71 749 17 00

Dane Firmy
Main Q Hotel Sp. z o.o.
ul. Juliusza Lea 202A
30-133 Kraków
NIP: 677 239 78 45

O Q Hotel Plus Wrocław

Luksusowy Q Hotel Plus Wrocław zlokalizowany jest w samym centrum, blisko Rynku, Dworca, reprezentacyjnej ulicy Powstańców Śląskich, a także Sky Tower.  Dzięki temu jest to miejsce doskonałe zarówno do wypoczynku, jak i poznawania miasta - wszystkie najciekawsze atrakcje są położone w dogodnej odległości zarówno dla zmotoryzowanych, jak i pieszych Gości.