Storytel kontakt

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2018-04-23 00:18:26
  • Data modyfikacji: 2023-01-14 03:05:34
Storytel kontakt

Skontaktuj się ze Storytel mailowo. Wszelkie aktualne dane kontaktowe do Storytel dostępne na stronie dla zainteresowanych. Pomoc od konsultantów Storytel.

Kontakt Storytel

Storytel jest to usługodawca, który swoim subskrybentom oferuje dostęp do biblioteki ponad 400 tysięcy audiobooków oraz e-booków w języku polskim, oraz angielskim. 

Gdy wystąpią jakiekolwiek pytania związane z Storytel, dotyczące na przykład aktualnej oferty lub subskrypcji, warto, jest uzyskać kontakt Storytel, aby otrzymać potrzebną pomoc od konsultantów z Biura Obsługi Klienta. Poszukując aktualnych danych, które pozwoliłyby na kontakt Storytel, można skorzystać ze strony. Udostępniono tutaj wszelkie sposoby umożliwiające zainteresowanym kontakt Storytel.

Storytel kontakt realizuje na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt Storytel online. Storytel kontakt online umożliwia poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Wszelkie pytania do Storytel zaleca się kierować właśnie na adres mailowy. Aby uzyskać pomoc od konsultantów Biura Obsługi Klienta Storytel, wiadomość należy wysłać na elektroniczną skrzynkę pocztową działającą pod adresem [email protected]. Kontakt Storytel, korzystając z formy mailowej, jest na ten moment najpopularniejszym sposobem na skontaktowanie się z usługodawcą. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w firmie Storytel, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Innym sposobem na kontakt Storytel online jest skorzystanie z aplikacji Messenger, na której portal posiada swój oficjalny profil. Ten sposób pozwala na szybki kontakt Storytel. Wiadomości wysyłane tym sposobem również są obsługiwane przez konsultantów z Biura Obsługi Klienta Storytel.

Jednak warto, jest wiedzieć o tym, że przed zdecydowaniem się na kontakt Storytel, zaleca się przeglądnąć sekcję FAQ, która jest dostępna na stronie internetowej. Znajdują się tam odpowiedzi od konsultantów z Biura Obsługi Klienta na najczęściej zadawane pytania przez klientów. Może się okazać, że w sekcji FAQ znajdzie się odpowiedź na nurtujące pytanie lub potrzebną pomoc i kontakt Storytel nie będzie już więcej potrzebny. Jednak gdy tak się jednak nie stanie, można uzyskać kontakt Storytel korzystając z wyżej wymienionych sposobów.

E-mail: [email protected]

Storytel telefon

Niestety, na ten moment kontakt Storytel korzystając z formy telefonicznej, nie jest dostępny. Obecnie infolinia telefoniczna Storytel nie jest obsługiwana. Wynika to z faktu, iż numer, który mógłby pozwolić na kontakt Storytel, nie został udostępniony dla interesantów. Gdy w przyszłości numer kontaktowy do Storytel zostanie uruchomiony, dane na stronie zostaną zaktualizowane. Jednak na ten moment zaleca się skorzystanie z innych sposobów wymienionych na stronie, które pozwalają na kontakt Storytel.