Varlesca kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-09-20 22:06:24
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 12:26:09
Varlesca kontakt

W jaki sposób można uzyskać kontakt z Varlesca? Varlesca dane kontaktowe, kontakt telefoniczny i kontakt online z butikiem dla klientów.

Kontakt Varlesca

Varlesca to polski sklep z damską odzieżą i obuwiem. Sklep prowadzi wyłącznie działalność internetową. Klienci w sprawie jakichkolwiek pytań bądź problemów kontakt z Varlesca mogą osiągnąć na kilka sposobów.

Varlesca kontakt online

Najprostszym sposobem na kontakt z Varlesca jest skorzystanie ze strony internetowej sklepu. Tam klienci znajdą formularz kontaktowy. W formularzu po wypełnieniu swoich danych kontaktowych można podać treść pytania lub opisać napotkany problem. Wiadomości można też przesyłać bezpośrednio na adres e-mail sklepu kontakt@varlesca.pl lub na adres [email protected] jeżeli zapytanie dotyczy zwrotu towaru. Konsultanci biura obsługi klienta Varlesca odpowiadają na wszystkie pytania na bieżąco, z tego powodu kontakt mailowy jest dość szybki.

Varlesca kontakt telefoniczny

Varlesca kontakt klientom udostępnia również telefonicznie. Połączenia są dostępne pod numerem telefonu +48 881 275 255. Kontakt telefoniczny działa we wszystkie dni robocze od 8:00 do 16:00.

Varlesca Dane kontaktowe 

Adres e-mail: [email protected]

Adres do zwrotów:
VARLESCA - Dział Zwrotów i Reklamacji,
ul. Wejherowska 56a lok 3,
84-240 Reda

Adres e-mail: [email protected]