Biuro numerów TP kontakt

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2018-06-19 13:57:52
  • Data modyfikacji: 2022-11-02 20:08:42
Biuro kontaktów TP kontakt

Uzyskaj kontakt telefoniczny z ogólnopolskim biurem numerów TP. Informacje dotyczące numerów telefonów dostępne po zadzwonieniu do biura numerów TP.

Kontakt biuro kontaktów TP

Poszukując informacji dotyczących numerów telefonicznych, można skorzystać z ogólnodostępnego polskiego spisu abonamentów. Dzwoniąc na numer biura kontaktów TP, można uzyskać wszelkie potrzebne informacje, które dotyczą numerów telefonów. Konsultanci telefoniczni, którzy zajmują się obsługą połączeń przychodzących na telefon biura kontaktów TP, udzielają dzwoniącym konkretnych informacji.

Kontaktując się telefonicznie z biurem kontaktów TP, można uzyskać dane dotyczące zarówno numerów firm, jak i osób prywatnych. Konsultanci udzielają wszystkich potrzebnych informacji o abonentach, takich jak numer kontaktowy, imię i nazwisko czy też nazwa miejscowości oraz ulicy.

Biuro kontaktów TP telefon

Aby uzyskać kontakt telefoniczny z biurem kontaktów TP, należy dzwonić pod odpowiedni numer. Telefon do biura kontaktów TP jest dostępny pod numerem 118 913. Dodatkowo dla wszystkich osób, które posiadają abonament w sieci Orange, zostały udostępnione numery *123 oraz 501 200 123, które również pozwalają uzyskać informacje dotyczące numerów telefonów.

Dzwoniąc na numer, który pozwala na skontaktowanie się z infolinią telefoniczną biura kontaktów TP, po podaniu takich informacji jak na przykład nazwa firmy czy imienia oraz nazwiska i miejsca zamieszkania, konsultanci są w stanie podać dzwoniącemu dane dotyczące poszukiwanego numeru telefonu. Jednak warto, jest pamiętać o tym, aby podczas rozmowy poinformować konsultanta o rodzaju numeru, który się poszukuje, ponieważ w spisie TP można odnaleźć zarówno numery stacjonarne, jak i komórkowe.

Jednak połączenie kierowane do biura kontaktów TP nie jest darmowe. Koszt połączenia z numerem prowadzącym do biura kontaktów TP jest stały. Zaleca się, aby odsłuchać darmowego komunikatu przed rozpoczęciem rozmowy z konsultantem telefonicznym, podczas którego automatyczna sekretarka informuje dzwoniącego o kosztach, jakie występują za połączenie z podanym numerem. Dzwoniący, za połączenie z informacją telefoniczną biura numerów TP, ponosi cenę wynoszącą 1,16 zł netto (1,42 zł wliczając VAT). Warto jednak wiedzieć o tym, że cena ta jest niezmienna niezależnie od czasu, ile będzie trwało połączenie.

Telefon (ogólnopolski spis abonamentów): 118 913
Telefon (dla abonentów sieci Orange): *123 oraz 501 200 123