Tubi kontakt

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2018-07-24 07:00:03
  • Data modyfikacji: 2022-07-07 15:09:11
Tubi kontakt

Jak nawiązać kontakt z Tubi? Kontakt online i czat online z Tubi+, dane kontaktowe z platformą dla jej użytkowników, wsparcie klienta.

Tubi kontakt

Tubi TV jest platformą streamingową oferującą swoim użytkownikom darmowy dostęp do wielu seriali i filmów w zamian za obejrzenie reklam. Użytkownicy Tubi zarówno ci posiadający konto, jak i nie, kontakt z platformą w razie napotkania problemów mogą nawiązać online lub stacjonarnie.

Tubi kontakt online

Jednym ze sposobów na kontakt z Tubi jest wykorzystanie formularza kontaktowego. W formularzu użytkownicy podają swoje dane kontaktowe oraz szczegółowy opis problemu. Formularz umożliwia również dołączanie zdjęć, aby pracownicy Tubi mogli jak najbardziej sprawnie zdiagnozować problem i go rozwiązać.

Tubi kontakt osobisty

Tubi umożliwia również klientom kontakt poprzez biuro stacjonarne. W Stanach zjednoczonych znajdują się 4 z nich, i jedno w Chinach. Użytkownicy w razie problemów mogą spotkać się osobiście z pracownikami biura.

Adres Tubi:
San Francisco – Headquarters
315 Montgomery St.
Floor 16
San Francisco, CA 94104

Tubi nie oferuje kontaktu telefonicznego i wszystkie pytania należy kierować do biura obsługi klienta stacjonarnie lub przez formularz kontaktowy.