Samsung kontakt

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2017-05-24 04:55:00
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 13:43:53
Samsung kontakt

Telefon Samsung infolinia, formularz kontaktowy, wsparcie techniczne. Samsung kontakt dodatkowy czat na żywo, forum, komunikacja w języku migowym.

Samsung kontakt 

Samsung wierzy, że etyczne zarządzanie jest nie tylko narzędziem do reagowania na dynamiczne zmiany zachodzące w globalnym środowisku biznesowym, lecz także buduje zaufanie wśród zainteresowanych stron, takich jak klienci, akcjonariusze, pracownicy, partnerzy biznesowi i społeczności lokalne. Samsung nieustannie szkoli swoich pracowników i wykorzystuje system monitorowania, trzymając się przy tym zasady przejrzystego zarządzania. 

Sklep Samsung online dają wiele możliwości. Oferuje szeroką gamę produktów, zapewnia wygodne zakupy oraz oszczędza czas. Nie trzeba wychodzić z domu by zakupić produkty Samsung albo żeby złożyć reklamację. Łatwy dostęp do szerokiej oferty firmy, możliwość monitorowania aktualnych ofert promocyjnych. Wystarczy wybrać produkt który się podoba, zaczekać na najbliższą promocję i kupić go taniej.

Samsung kontakt jest dostępny przez telefon, mail oraz formularz kontaktowy. Jeśli pojawił się jakiś problem albo konieczna jest odpowiedź na jakieś pytania odnośnie produktów lub sklepu internetowego Samsung. Można dzwonić lub pisać na numer +48 22 4600 500*. Konsultanci z chęcią udzielą pomocy.

Samsung telefon czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20 oraz w soboty w godzinach 8-17.

Samsung kontakt infolinia 

Telefon Samsung: tel. 801-172-678 lub +48 22 607-93-33

Jeśli pojawił się problem z produktem, istnieje wsparcie techniczne dla użytkowników, wystarczy zadzwonić i wybrać 1 na klawiaturze telefonu. 

Kontakt czynny: Pon-Pt: 8:00–22:00, Sob: 8:00-18:00, za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Jeśli kontakt z Samsung jest realizowany w sprawie zgłoszenia naprawy, należy przygotować kod produktu oraz datę zakupu urządzenia. 

Dla osób zainteresowanych aktualną promocją lub informacją o produktach Samsung biuro obsługi klienta z chęcią odpowie na pytania. Wystarczy zadzwonić, wysłuchać komunikatu i wybrać 2 na klawiaturze telefonu. 

Kontakt czynny: Pon-Pt: 8:00–22:00, Sob: 8:00-18:00.

Jeśli potrzebny jest kontakt w sprawie zamówienia w sklepie internetowym Samsung. Wystarczy zadzwonić i wybrać 3 na klawiaturze telefonu.

Samsung kontakt formularz 

Na stronie Samsun kontakt sklep zamieszczony jest formularz kontaktowy, w którym dokładnie można opisać swój problem. 

Samsung kontakty dodatkowe

Na Stronie Samsung znajduje się dostęp do czatu na żywo, Samsung forum, komunikacja z Samsung w języku migowym oraz informacje o dostępnych salonach.