Tede Kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2017-10-09 16:33:11
  • Data modyfikacji: 2022-07-28 12:37:15
Tede Kontakt

Dane kontaktowe Tede, adres e-mail, numer kontatkowy. Kontakt Tede. Tede koncerty 2022. Tede kontakt dostępny na stronie. Tede PLNY Textylia kontakt.

Kontakt Tede

Jacek Maciej Szymon Graniecki, urodzony dnia 24 lipca 1976 roku w Warszawie, jest znany bardziej pod kilkoma pseudonimami, najbardziej przez Tede, ale jest nazywany także DJ Buhh. Tede to polski producent muzyczny, raper, autor tekstów i przedsiębiorca. 

Tede rozpoczął swoją karierę muzyczną będąc członkiem zespołu muzycznego o nazwie 1 Killa Hertz w roku 1994, został do niego zaproszony przez założyciela Sebastiana Imbierowicza (DJ 600V) i Mariusza Soboleswkiego (DJ JanMarian). Zespół wydał wtedy dwa utwory, „Wyłącz mikrofon” oraz „1kHz”.

Podczas swojej całej kariery muzycznej Tede otrzymał 5 nominacji do nagrody Fryderyka. Razem z Ryszardem Waldemarem Andrzejewskim (Peja), jako twórca rapu ustanowił także rekord największej ilości albumów, które miały swój debiut w OLiS. Jest także właścicielem sklepu odzieżowego i twórcą marki PLNY Textylia oraz współwłaścicielem Trykot TKD Sp. z o.o. Jest również drugim z 2 założycieli wytwórni “Wielkie Joł”. Do chwili obecnej twórca muzyki wydał 16 albumów muzycznych.

Tede kontakt numer kontaktowy, e-mail

Kontakt Tede nie jest udostępniony publicznie dla fanów muzyki rapera. Dokładnie taka sama sytuacja jest w przypadku adresu e-mail Tede Kontakt. Kontakt Tede jest możliwy jedynie za pomocą danych kontaktowych menedżera artysty.

Tede PLNY Textylia kontakt

Kontakt Tede z jego przedsiębiorczością jest możliwy jedynie przez pocztę elektroniczną na adres e-mail PLNY Textylia kontakt.

Dane kontaktowe Tede, numer kontaktowy, e-mail

Tede koncerty 2022

  • Sun Festival 2022
    • Adres: Lotnisko Kołobrzeg-Podczele, Bagicz,
    • Data: 29.07 - 31.07,