Nest Bank kontakt

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2018-01-19 15:31:34
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 10:10:17
Nest Bank kontakt

Kontakt Nest Bank telefon, e-mail, infolinia dla klientów indywidualnych i biznesowych. Nest Bank infolinia dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18.

Nest Bank kontakt 

W Nest przedsiębiorca jest zawsze na pierwszym miejscu. W Nest Bank nie spotkasz przeszkód, a rozwiązania, które pomogą się rozwijać. Zamiast długich kolejek i długiej listy wymaganych dokumentów Nest Bank oferuje kredyt firmowy na klik, konto dostępne 24/7 i minimum formalności – a te, których trzeba dopełnić, można załatwić online.

Kontakt Nest Bank można realizować przez skrzynkę pocztową lub telefon. Konsultanci Nest Bank są dostępni przez telefon od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. W razie gdy trzeba zastrzec kartę jest to możliwe całodobowo. Nest Bank kontakt mailowy [email protected] klienci mogą słać na niego pytania oraz problemy dotyczące ich konta. Nest Bank infolinia konsultanci postarają się odpowiedzieć na pytania klientów oraz doradzić w ofercie.Informacje oraz pomoc znaleźć również można w placówkach Nest Banku przychodząc osobiście, należy mieć na uwadze, że nie w każdej placówce istnieje punkt wpłat gotówkowych. Na stronie Nest Bank kontakt zamieszczone są odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, dzięki nim uzyskać można odpowiedzi bez potrzeby kontaktowania się z Nest Bankiem. Na poniższej stronie znaleźć można Nest Bank kontakt

Nest Bank kontakt infolinia 

Infolinia dostępna poniedziałek-piątek od 8 do 18 

Nest Bank telefon: 22 438-41-41

Nest Bank kontakt na infolinie dla klientów indywidualnych i klientów biznesowych jest taki sam. 

Koszt połączenia liczony jest według taryfy operatora danej sieci.

Nest Bank kontakt dodatkowe adresy skrzynki mailowej 

Nest Bank kontakt do Inspektora Ochrony Danych:

[email protected]

lub kontakt na adres korespondencyjny banku z dopiskiem IOD

Nest Bank kontakt do Rzecznika Klienta:

[email protected]

Nest Bank kontakt dla mediów:

[email protected]