Kontakt Suzuki

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-12-17 12:15:31
  • Data modyfikacji: 2023-01-27 17:48:41
Kontakt Suzuki

Szukasz aktualnego kontaktu Suzuki? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której udostępnione zostały wszelkie sposoby na kontakt z Suzuki. Kontakt Suzuki umożliwia bezpośrednie połączenie z telefonicznym konsultantem firmy.

Czym jest Suzuki?

Suzuki jest to japońska marka aut osobowych, ciężarowych, motocykli oraz silników. Firma powstała w 1909 roku w momencie założenia przez Michio Suzuki założył fabrykę urządzeń tkackich w nadmorskim Hamamatsu. Najpopularniejszymi modelami sprzedawanymi przez firmę Suzuki są Swift, SX4 i Vitara. Do dziś firma Suzuki cieszy się ogromną popularnością na całym świecie.

Kontakt Suzuki

Opcją na kontakt z przedstawicielem firmy Suzuki jest skorzystanie z udostępnionego na oficjalnej stronie internetowej firmy formularza kontaktowego. Formularz ten przed wysłaniem należy uzupełnić odpowiednimi danymi osoby wysyłającej. Dodatkowo trzeba również wybrać kategorię zgłoszenia, a w treści wiadomości szczegółowo opisać problem, z jakim boryka się klient. Pomoże to pracownikom Biura Obsługi Klienta Suzuki na szybsze znalezienie właściwego rozwiązania dla danego problemu klienta. Warto jest także dopisać adres poczty elektronicznej, na który w ciągu kilku następnych dni roboczych powinna przyjść odpowiedź zwrotna. Dla osób preferujących tradycyjną metodę kontaktu firma Suzuki udostępnia adres, na który możliwe jest wysyłanie korespondencji. Warto jednak dodać, że w przypadku wybrania tej opcji klienci będą musieli poczekać znacznie dłużej w porównaniu do innych wyżej przedstawionych metod kontaktu z Suzuki.

Adres korespondencyjny Suzuki: ul. Połczyńska 10, 01-378 Warszawa

Najczęściej zadawane pytania klientów Suzuki

Na stronie internetowej Suzuki umieszczona została także sekcja najczęściej zadawanych przez klientów pytań wraz z odpowiedziami udzielonymi przez ekspertów firmy. Bardzo często zdarza się, że klienci nie muszą zwracać się bezpośrednio do konsultantów Biura Obsługi Klienta, gdyż odpowiedź na ich problem znajduje się właśnie w sekcji FAQ. Warto jest przed próbą skontaktowania się z Suzuki sprawdzić, czy sprawa klienta nie została już wcześniej rozwiązana i podana w sekcji FAQ. W przypadku braku odpowiedzi pozostaje wybrać jedną z opcji kontaktu z firmą Suzuki.

Telefon Suzuki

Dzięki udostępnionemu na poniższej stronie internetowej numerowi kontaktowemu klienci mają możliwość na bezpośrednią rozmowę telefoniczną z wykwalifikowanym konsultantem Biura Obsługi Klienta firmy Suzuki. Dzięki czemu osoby dzwoniące mogą otrzymać wszelkie dostępne informacje i dane dotyczące oferty firmy. Eksperci udzielają także odpowiedzi na wszelkie pytania, czy niejasności dzwoniących poprzez kontakt Suzuki. Warto także dodać, że podany numer jest dostępny wyłącznie w określonych dniach oraz godzinach. Przed próbą zadzwonienia na kontakt Suzuki warto sprawdzić, czy godziny, w jakich próbuje połączyć się klient, są godzinami działania podanego numeru.

Telefon Suzuki: 22 899 88 98