SMK kontakt

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2018-10-31 07:39:24
  • Data modyfikacji: 2023-01-24 16:36:54
SMK kontakt

Szukasz aktualnego sposobu na kontrakt z SMK? Sprawdź poniższą stronę internetową. Zostały tu opisane wszelkie możliwe sposoby na kontakt z SMK. Skontaktowanie się z SMK pozwoli na zdobycie cennych informacji.

Kontakt SMK

Klienci mogą skorzystać z różnych opcji na kontakt z SMK. Jedną z nich jest wysłanie wiadomości poprzez dostępny poniżej adres poczty elektronicznej. Za jego pośrednictwem klienci mają możliwość bezpośredniej korespondencji z konsultantami Centrum Obsługi Klienta SMK. Wysyłając maila, należy pamiętać, żeby w tytule wiadomości zawrzeć powód, z jakim klient zwraca się do pracowników firmy, a w treści wiadomości dokładnie opisać sytuację podając jak największą ilość przydatnych szczegółów oraz informacji. Pozwoli to pracownikom na szybsze znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla problemu klienta. Na odpowiedź zwrotną ze strony Biura Obsługi Klienta SMK trzeba będzie poczekać około kilku dni roboczych.

E-mail SMK: smk‑[email protected]
E-mail SMK: [email protected]

Klasyczną opcją na kontakt z SMK jest skorzystanie z adresu korespondencyjnego. Tak jak w przypadku wysłania wiadomości poprzez pocztę mailową klient w liście powinien, jak najbardziej szczegółowo przedstawić całą sprawę, z jaką pisze do firmy. Warto jednak wspomnieć, iż w przypadku tej metody na odpowiedź zwrotną będzie trzeba poczekać znacznie dłużej niż przy wyborze innej opcji na kontakt z działem obsługi klienta SMK. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, dobrze jest skorzystać z podanego poniżej numeru kontaktowego bądź innej formy kontaktu z SMK.

Adres korespondencyjny SMK: ul. Stanisława Dubois 5A, 00-184 Warszawa

Telefon SMK

Jednym z najlepszych i najszybszych sposobów na bezpośredni kontakt z SMK jest skorzystanie z dostępnego poniżej numeru kontaktowego. Poprzez połączenie telefoniczne klienci mogą bezpośrednio od konsultanta Centrum Obsługi Klienta firmy dowiedzieć się o najnowszej ofercie SMK. Z pewnością eksperci dostępni pod telefonem SMK udzielą także odpowiedzi na wszelkie pytania i niejasności osób dzwoniących. Warto także zaznaczyć, że aktualnie dostępnych jest kilka numerów telefonów kontaktowych do SMK. Z tego powodu zebrane na stronie telefony SMK zostały odpowiednio uporządkowane i opisane, co z pewnością ułatwi klientom znalezienie odpowiedniego kontaktu. Dodatkowo numer kontaktowy SMK jest dostępny dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00.

Telefon SMK: 19 239
Telefon SMK: 19 457

Strona internetowa SMK

SMK na swojej stronie internetowej udostępnia także zakładkę z najczęściej zadawanymi przez klientów pytaniami wraz z odpowiedziami ekspertów SMK. Warto więc przed bezpośrednim kontaktem z pracownikami Biura Obsługi Klienta SMK sprawdzić, czy w sekcji FAQ nie znajduje się już odpowiedź na problem klienta. W przypadku braku znalezienia rozwiązania dobrze jest zwrócić się bezpośrednio do konsultantów SMK.