Sinsay kontakt

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-10-20 03:20:08
  • Data modyfikacji: 2022-09-09 00:16:25
Sinsay kontakt

Skontaktuj się z Sinsay telefonicznie lub mailowo. Wszystkie dostępne sposoby na kontakt z Sinsay dla klientów. Aktualne dane kontaktowe do Sinsay udostępnione na stronie.

Kontakt Sinsay

Sinsay jest to sklep odzieżą. Właścicielem marki jest grupa LPP, do której należą też takie sklepy jak między innymi Reserverd, Cropp czy House. Na stronie internetowej Sinsay jest możliwość zrobienia zakupów bez wychodzenia z domu. Oprócz tego Sinsay umożliwia także zakupy stacjonarne. W ofercie sklepu Sinsay można znaleźć odzież dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci, a także różne akcesoria czy dekoracje do domu. Główna siedziba sklepu internetowego Sinsay ma swoje położenie w Gdańsku na ulicy Długie Ogrody 12.

Sinsay kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym klientom na parę różnych sposobów. Kontakt Sinsay możliwy jest zarówno telefonicznie jak i online, poprzez pocztę elektroniczną oraz czat online z konsultantem. Na stronie udostępniono wszystkie aktualne dane kontaktowe, która pozwalają klientom na kontakt Sinsay.

Potrzebne wsparcie od pracowników z Biura Obsługi Klienta można uzyskać poprzez kontakt mailowy na adres poczty elektronicznej Sinsay. Wszelkie wiadomości do konsultantów należy wysyłać na e-mail o adresie [email protected]. Konsultanci starają się odpowiadać na wszystkie pytania wysyłane przez klientów mailowo tak szybko, jak tylko jest to możliwe.

Kontakt Sinsay możliwy jest także na stronie internetowej. Można tam znaleźć czat online, który umożliwia na bezpośrednią rozmowę z konsultantem Biura Obsługi Klienta Sinsay. Kontakt Sinsay poprzez czat online umożliwia na szybkie oraz wygodne skontaktowanie się z pracownikiem sklepu.

Adres: 
Sklep internetowy Sinsay
ul. Długie Ogrody 12, 80-769 Gdańsk

E-mail: [email protected]

Sinsay telefon

Telefoniczny kontakt Sinsay możliwy jest dzięki infolinii. Obsługa klienta poprzez telefon Sinsay prowadzona jest przez konsultantów telefonicznych z Biura Obsługi Klienta sklepu. Dzwoniąc na numer, który prowadzi do Sinsay można uzyskać wszelkie informacje, które dotyczą zamówień złożonych w sklepie internetowym. Warto jednak pamiętać o tym, że w przypadku kontaktu w sprawie konkretnego zlecenia zaleca się, przez rozpoczęciem rozmowy z konsultantem, przygotowanie jego numeru. Kontakt Sinsay realizowany jest pod numerem telefonu 58 770 92 22. Koszt za połączenie telefoniczne z infolinią Sinsay zgodny jest z taryfą operatora.

Telefon: 58 770 92 22