Edenred Kontakt

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji: 2018-03-12 01:27:13
  • Data modyfikacji: 2023-01-24 23:16:41
Edenred Kontakt

Szukasz aktualnych sposobów na skontaktowanie się z Edenred? Na poniższej stronie internetowej do kontaktu z firmą Edenred zostały udostępnione różne opcje. Skorzystanie z kontaktu Edenred to gwarancja uzyskania wszelkich informacji. Sprawdź kontakt Edenred już teraz!

Edenred kontakt

Jedną z opcji na skontaktowanie się konsultantami Centrum Obsługi Klienta Edenred jest możliwość wysłania wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to na pewno wygodna opcja dla osób, które preferują kontakt przy pomocy internetu. Dobrze byłoby, żeby wiadomość taka zawierała w swoim temacie krótką notatkę o sprawie, z jaką klient zwraca się o pomoc do pracowników Edenred, a w treści samej wiadomości dokładny opis zaistniałej sytuacji. Dzięki temu znacznie szybciej pracownicy firmy Edenred powinni znaleźć odpowiednie rozwiązanie problemu klienta. Mail zwrotny wraz z odpowiedzią ze strony pracowników Biura Obsługi Klienta firmy Edenred powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Pracownicy firmy z pewnością dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na wszystkie nadesłane wiadomości mailowe, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail Edenred w sprawach sprzedaży: [email protected]
E-mail Edenred IOD: [email protected]

Dane kontaktowe Edenred

Klienci preferujący tradycyjne metody kontaktu z Edenred skorzystać mogą z adresu korespondencyjnego. Na podany adres w formie listów można wysyłać zgłoszenia i pytania. Należy jednak dodać, że odpowiedź zwrotna może zostać dostarczona znacznie później niż w przypadku innych metod kontaktowych z Edenred. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, dobrze jest skorzystać z podanego poniżej numeru kontaktowego. Pozwoli on klientom na uzyskanie wszelkich informacji oraz przydatnych odpowiedzi w przeciągu kilku minut.

Adres korespondencyjny Edenred: ul. Inflancka 4b bud. C, 00-189 Warszawa

Edenred telefon

Chcąc jak najszybciej otrzymać najnowsze informacje dotyczące aktualnej oferty firmy, dobrze jest skorzystać z udostępnionego na poniższej stronie internetowej numeru kontaktowego. Daje on klientom sposobność na uzyskanie wszelkich danych i informacji bezpośrednio od pracowników firmy Edenred. Należy także dodać, że konsultanci Centrum Obsługi Klienta, którzy odpowiedzialni są za kontakt Edenred dzięki swojej wiedzy, odpowiedzą także na wszystkie pytania, a także wątpliwości osób dzwoniących. Warto dodać, że na poniższej stronie internetowej do kontaktu z Edenred podany został więcej niż jeden aktualny numer kontaktowy. Z tego też względu każdy z dostępnych numerów został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi klientom szybsze znalezienie odpowiedniego kontaktu. Dodatkowo kontakt Edenred dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon Edenred dla małych firm: 22 20 98 274
Telefon Edenred dla dużych firm: 22 20 98 200
Telefon Edenred IOD: (+48) 22 209 82 55

Strona internetowa Edenred

Na oficjalnej stronie internetowej Edenred udostępniony został dla klientów także formularz kontaktowy. Klient przed wysłaniem zgłoszenia poproszony zostanie o uzupełnienie odpowiednich danych, wybranie tematu zgłoszenia, a także opisanie zaistniałej sytuacji. Tak jak w przypadku wiadomości mailowej, tak i tu wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta firmy powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.