Sanepid kontakt

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2017-07-15 12:31:39
  • Data modyfikacji: 2023-01-25 19:58:52
Sanepid kontakt

Bezskutecznie szukasz aktualnego sposobu na skontaktowanie się z Sanepid? Na poniższej stronie internetowej udostępnione zostały aktualny sposoby kontaktu z Sanepid. Już dziś wypróbuj kontakt z Sanepid!

Kontakt Sanepid

Dla osób preferujących bardziej tradycyjne metody kontaktu z Sanepid udostępniony został adres korespondencyjny, na który w formie listów klienci mogą przesyłać prośby o pomoc w danej sprawie. W listach należy zawrzeć między innymi powód, z jakim klienci zwracają się do pracowników Biura Obsługi Klienta, a także dokładnie opisać zaistniałą sytuację. Znacząco pomoże to i przyśpieszy pracę konsultantów sanepidu, nad znalezieniem właściwego rozwiązania dla problemu klienta. Warto jednak dodać, że wybierając tę metodę na kontakt z Sanepid, na odpowiedź ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta będzie trzeba poczekać znacznie dłużej. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z innych opcji na kontakt z sanepidem.

Adres korespondencyjny Sanepid: ul. Targowa 65, 03-729 Warszawa

Telefon Sanepid

Klienci mogą skontaktować się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta Sanepidu przy pomocy dostępnego poniżej numeru kontaktowego. Za jego pomocą możliwa jest bezpośrednia rozmowa z pracownikami oraz otrzymanie potrzebnych informacji. Konsultanci sanepidu odpowiedzą także na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Należy także dodać, że w celach kontaktu z sanepid został udostępniony więcej niż jeden aktualny numer kontaktowy. Z tego względu każdy z dostępnych telefonów został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi klientom znalezienie właściwego kontaktu z Sanepid. Dodatkowo numer kontaktowy jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:15 do 16:15.

Telefon Sanepid: +48 22 25 00 115
Telefon Sanepid: +48 22 34 53 300