Kontakt Radio Taxi Rzeszów

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2019-02-02 02:22:24
  • Data modyfikacji: 2023-01-26 23:02:04
Kontakt Radio Taxi Rzeszów

Poszukujesz aktualnych metod na kontakt z Radio Taxi Rzeszów? Sprawdź poniższą stronę internetową, na której opisane zostały wszelkie dostępne sposoby na kontakt z Radio Taxi Rzeszów. Już dziś skorzystaj i sprawdź dostępny kontakt Radio Taxi Rzeszów.

Radio Taxi Rzeszów kontakt

Poza wymienioną niżej opcją skontaktowania się z firmą Radio Taxi Rzeszów klienci mogą również skorzystać z adresu poczty mailowej czy też adresu korespondencyjnego. Przy skorzystaniu z pierwszej opcji należy w tytule wiadomości pokrótce opisać problem klienta, a w treści dokładnie naświetlić całą sprawę. Pomoże to pracownikom na szybsze znalezienie właściwego rozwiązania dla problemu klienta znacznie szybciej. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Radio Taxi Rzeszów: [email protected]

W przypadku wybrania tradycyjnej korespondencji zasada działania jest podobna. W liście klient powinien opisać zaistniałą sytuację wraz z jak największą ilością przydatnych szczegółów. Pomogą one w rozwiązaniu problemu. Należy jednak wspomnieć, iż w tej opcji czas oczekiwania na odpowiedź jest znacznie dłuższy niż w przypadku poprzednich metod. Jeśli więc sprawa klienta wymaga natychmiastowej odpowiedzi, warto skorzystać z najszybszej formy kontaktu z firmą, jaką jest dostępny poniżej numer kontaktowy Radio Taxi Rzeszów.

Strona internetowa Radio Taxi Rzeszów

Dodatkowo na oficjalnej stronie internetowej lub też w aplikacji mobilnej Radio Taxi Rzeszów możliwa jest opcja skontaktowania się z pracownikami Biura Obsługi Klienta przy pomocy dostępnego formularza kontaktowego. Formularz ten przed wysłaniem należy odpowiednio uzupełnić. W pierwszej kolejności klient musi wypełnić swoimi danymi wymagane pola, następnie wybrać temat wiadomości, a w treści dokładnie opisać swój kłopot. Warto także dołączyć adres poczty mailowej, na który przyjść ma wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią.

Telefon Radio Taxi Rzeszów

Radio Taxi Rzeszów jest jedną z najczęściej wybieranych i zamawianych taksówek w Rzeszowie. Dzięki swojej popularności klienci bardzo często szukają aktualnego numeru kontaktowego Radio Taxi Rzeszów. Na poniższej stronie zapisane zostały wszystkie aktualne numery, pod którymi klienci mogą poza zamówieniem taksówki, porozmawiać bezpośrednio z konsultantami Centrum Obsługi Klienta. Możliwe jest wtedy otrzymanie wszelkich dostępnych informacji na temat firmy. Dodatkowo pracownicy kontaktu Radio Taxi Rzeszów z pewnością rozwieją także wszelkie pytania, czy wątpliwości, z jakimi zwrócą się do nich osoby dzwoniące. Warto dodać, że w chwili obecnej w celach kontaktu z Radio Taxi Rzeszów istnieje więcej niż jeden aktualny telefon. Wszystkie numery zostały odpowiednio zebrane, uporządkowane i opisane co z pewnością pomoże klientom w wyborze właściwego kontaktu z Radio Taxi Rzeszów.

Telefon Radio Taxi Rzeszów: 19 191
Telefon Radio Taxi Rzeszów: 19 777
Telefon Radio Taxi Rzeszów: 19 100
Telefon Radio Taxi Rzeszów: 603 919 919
Telefon Radio Taxi Rzeszów: 603 091 091